Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Degradacja Urzędnika

Degradacja

Degraduję dzisiaj @NevenPL z rangi Urzędnik na rangę Obywatel

Powód: Rezygnacja 

Kilka słów ode mnie do twojej rezygnacji:

Nie "czepiam" się tylko dostawałem na Ciebie prawie codziennie skargi, twoje żenujące na ts'ie zachowanie, nie zdawanie sobie sprawy z błędu oraz nie powaga i nieodpowiedzialność na randze jaką jest Urzędnik za niedługo by doprowadziły że   koniec końców musiałbym dać ostatnie 3/3 ostrzeżenie.
[Obrazek: 2020-bmw-8-series-gran-coupe-124-1560875...size=480:*]

Zawsze działam w trosce o dobro serwera i Urzędu
  Odpowiedz
Zawszę chciałem policjanta lub lekarza na ten okres czasu spróboje się poprawić i sobie trochę odpocząć bo zawszę co zrobiłem było to karane a sam tego nie chciałem robić tego specialnie bo chciałem zachować urzędnika. W odnośnie do fake banów ludzie woleli złożyć na mnie skarge niż na Super Ciastek po mimo że też tak robił i on stworzył te fake bany/kicki. To dla mnie dziwne że urzędnik nie może np. Wyjaśnić sprawę plagiatu bo dostanie ostrzeżenie to jak inaczej mam to rozwiązać? A sama kłótnia bierze się tutaj sama bo ludzie muszą kłamać.Powiedziałem w mojej rezygnacji że będę znowu kraść ale nie będę żeby zwiększyć sobie reputacje więc poczekam 1-2 tygodnie zobaczę jak to będzie może znowu napisze podanie ale na policjanta.
PlukinsonekPL napisał 22-10-2019, 12:31:
1. To po co w takim razie zdecydowałeś się na Urzędnika? Nie zdajesz sobie sprawy z tego, że wiele osób na pewno by chciało być na twoim miejscu.
2. SuperCiastek jest zawieszony i została mu odebrana ranga Redaktor, poza tym nie zmienia to faktu że jest to karygodne.
3. Urzędnik to nie sąd. Poza tym te "zdrapki" to nie twój pomysł tylko lotto i inne tego typu gry hazardowe które były już od dawna. 
4. Urzędnik musi być opanowany oraz nie może być wulgarny
5. I w ostatnim zdaniu pokazujesz swoją postawę w stosunku do innych rang, a sądząc po twoich ekscesach to masz marną szansę, ale zobaczymy.
R.I.P
30-11-2017 - 16-10-2019
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości