Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co gdyby..... można było zatrzymać czas.
Witam! To ja. wróciłem xd. Niektórzy może mnie znają i wiedzą że DŁUUUUGO mnie nie było a to dlatego że miałem swoje sprawy. W sumie to ciągle mam coś ważnego bo już nie długo matura a więc trzeba się uczyć. Zaglądam na forum i nudy więc zrobimy taką fajną grę. Co gdyby....
Będzie (chyba) dużo Co gdyby.....
Ale dzisiaj zrobimy gre, Co gdyby..... Dało się zatrzymać czas.

Gra jest prosta. W odpowiedziach piszecie co byście zrobili gdybyście mogli zastopować czas lecz wszystkie prawa fizyki by działały (czyli moglibyście oddychać i nie fotony będą ciągle dobiegać do ziemi a więc będzie ciepło itd..)
Odpowiedź może być długa..
Ja zacznę:

Poprawiłbym sylwetkę. Wziął auta. Ukradł e papierosy z liquidem. Zrobiłbym dużo kebabów. Poszedłbym do budki z lodami tajskimi i świderkami. Wziąłbym dużo gier. Wziąłbym dużo paysafecard. Wziąłbym dużo rzeczy że sklepu z RTV i AGD. Wziąłbym rzeczy z Kauflanda. Wziął bym lepszy komputer. Wziął sobie mikroskop który ty używałes do kfarkow. Wziąłbym fajne ubrania. Wziąłbym dużo fajnych gier. Naprawił bym mieszkanie w którym jestem. Wziął dużo shakeow. Pojechał autem do KFC i wziął rzeczy. Wziąłbym tam w Tomaszowie w galerii jeszcze dużo fajnych rzeczy np rzeczy z kina. Pojechałbym do banku wziąć pieniądze aby starczyło gdy wrócę do rzeczywistości. Wziął bym sobie dużo perfum. Wziąłbym dużo rzeczy do jedzenia. Wziąłbym fajne rzeczy dla mojej rodziny. Wziąłbym dużo rzeczy z biedry. Poszedłbym do mojej koleżanki (coś fajnego MMMMM xd), ukradłbym test do matury XD

Mógłbym tą listę pisać godzinami ale to jest 1 dziesiąta mojej listy  Tongue
  Odpowiedz
Ja bym poszedł do adexa i bym sobie wpisał admina do konsoli ;P
Nobasek : Ile kosztuje jajko withera.
  Odpowiedz
Witaj mam nadzieje ze pamietasz mnie Smile
[Obrazek: m2QQSvd.png]
"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą"
  Odpowiedz
(27-10-2019, 08:56)Kati15 napisał(a): Witaj mam nadzieje ze pamietasz mnie Smile

Tak.
  Odpowiedz
Witaj z powrotem
  Odpowiedz
Umył bym swoje auto... NIE WOLNO KRAŚĆ
  Odpowiedz
Gdybym zatrzymał czas, to pojechałbym do salonu samochodowego i pożyczył go na przejażdżkę nad morze :3
[Obrazek: 2020-bmw-8-series-gran-coupe-124-1560875...size=480:*]

Zawsze działam w trosce o dobro serwera i Urzędu
  Odpowiedz
Eee...
Wzialbym sobie Iphona 11 Pro i samsunga jakiegos tam.
Nowy komp
Duzo gier
Samochodzik
Duzo PSC
Laptopow
Nowy dom
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości