Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Serwer] Usunięcie /fly dla VIP'ów i Frakcji
Teraz wszyscy są za wycofaniem fly'a a jak wycofamy fly to będzie wielkie marudzenie że dlaczego nie ma fly xD
Poza tym rangą premium i tak fly nie usunę bo to się po prostu nie opłaca ani dla serwera ani dla ludzi którzy takie rangi typu UltraVIP czy Legenda kupują.

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Odpowiedz
Popieram tle fly to nie realne.. w realu ludzie nie lataja a to reallife a wiec ;/
SIEDZIALEM W DOMU PONIEWAZ SPAŁKERY CHCIAL NAS SPAŁKEROWAC[Obrazek: S3EIwJO.png]
  Odpowiedz
Ja bym zrobił tak, że Ci, co są za wycofaniem /fly, to tym osobom ten /fly zostałby wycofany i zobaczymy, czy będziecie tacy twardziele i jak szybko zmienicie zdanie.
Zostawić tylko dla:
- Legenda
- Policja
- Redaktor
- Administracja
[Obrazek: T2I2Adz.jpg]
[Obrazek: LWUVir4.png]
"Kopałem łopatą drewno w kopalni" ~@Dustus 2k19
  Odpowiedz
To jest Minecraft... Jak chcesz prawdziwy RolePlay idź sobie na pewnien znany serwer RP na FiveM lub MTA. Nie oszukujmy się lecz brak fly wiązał by się z trudnościami. Wyobrażasz sobie budować wieżowiec do nieba wspinając się na drabinkach lub blokach, gdzie nagle spadasz? Ja sam kiedyś wywalczyłem fly dla urzędników i lekarzy więc proszę zastanówcie się ludzie za nim coś napiszecie.. Pozdrawiam
nic
Niedostępny
  Odpowiedz
Niby czasami te fly mi się nie podoba bo nie da się robić dobrego RP ale jednak dzięki niemu dużo zawdzięczam więc na nie i myślę że wam po tygodniu już by to się znudziło i przeszkadzało
Racuchy 
@anget [*] RIP ;(
  Odpowiedz
(30-10-2019, 20:49)Risky2405 napisał(a): Ja bym zrobił tak, że Ci, co są za wycofaniem /fly, to tym osobom ten /fly zostałby wycofany i zobaczymy, czy będziecie tacy twardziele i jak szybko zmienicie zdanie.
Zostawić tylko dla:
- Legenda
- Policja
- Redaktor
- Administracja

Każda ranga frakcyjna jest na równi i nie może przeważać ranga nad inną

OBYWATEL EASYLIFE /// WŁAŚCICIEL FIRMY "KSW"

Odpowiedz
No fly trochę (bardzo) przeszkadza podczas pościgów policji, ale i tak jestem na zostawieniem
Na nie

[Obrazek: 7702246.3.jpg][Obrazek: 25OX%2F98FHEF6rCt4v8xGOirb%2BoA%3D.png]
  Odpowiedz
(30-10-2019, 15:33)Adex napisał(a): Teraz wszyscy są za wycofaniem fly'a a jak wycofamy fly to będzie wielkie marudzenie że dlaczego nie ma fly xD
Poza tym rangą premium i tak fly nie usunę bo to się po prostu nie opłaca ani dla serwera ani dla ludzi którzy takie rangi typu UltraVIP czy Legenda kupują.

Z kasy że ItemShop starczyło by na opłacenie serwera na parę lat i by zostało....
Dobijemy 80 repek +, do końca Października?
Wierzę w was!
  Odpowiedz
(31-10-2019, 10:02)KQBA napisał(a):
(30-10-2019, 15:33)Adex napisał(a): Teraz wszyscy są za wycofaniem fly'a a jak wycofamy fly to będzie wielkie marudzenie że dlaczego nie ma fly xD

Z kasy że ItemShop starczyło by na opłacenie serwera na parę lat i by zostało....

No dobrze, ale przypominam że dla Adexa to trochę jest druga praca gdzie może zarobić. Patrząc na to z drugiej strony. Gdybym ja był Obywatelem z chęcią kupna vipa etc. i dowiaduje się że mi przychodzi z tego bardzo mało, to bym tego nie kupił.

Pozdrawiam Spakery
Biegły z zakresu Cyberprzestępczości
Policjant Spakery
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości