Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wyjaśnienie, dlaczego przyznałem się do chitów
Witam piszę ten wątek dlatego, że chciałbym wyjaśnić dlaczego się przyznałem do czitów.
Więc to była moja pierwsza taka sytuacja kiedy osądzono mnie o czity. I jatko pierwszy raz bywa nie wiedziałem, że jak się nie przyznam o tym, że mam czity to będę sprawdzany. Po prostu myślałem, że zostanę zbanowany permanentnie. I dlatego napisałem "Tak". I tak zaliczyłem tego bana.
Bardzo zależy mi na tym serwerze i nie widziałem innej opcji aby napisać "Tak".
Na końcu przepraszam @nobasek za to, że nazwałem go kłamcą. Trochę mi głupio za tą sytuację. @nobasek myślę, że przyjmiesz przeprosiny. 
To tyle z mojej strony.
Dziękuję i dobrej nocy a jak to czytasz w dzień to miłego dnia życzę.
@k1213

(Piszę to w dziale Off Topic ponieważ nie wiem w którym dziale to napisać.)

Chciałbym dodać, że popełniłem błąd pisząc odwołanie.
[Obrazek: NeedyHugeBasilisk-small.gif]
  Odpowiedz
A nie pomyślałeś o zapytaniu się, co się stanie, jak się nie przyznasz?
Na żadnym serwerze nie mają prawa banować za przyznanie się. Jak się nie przyznajesz, mają obowiązek Cię przeszukać. A "przyznaje się do posiadania czitów" jest jednoznaczne z potwierdzeniem i powiedzeniem "Tak, posiadam wspomagacze i się przyznaje do ich posiadania"
[Obrazek: T2I2Adz.jpg]
[Obrazek: LWUVir4.png]
"Kopałem łopatą drewno w kopalni" ~@Dustus 2k19
  Odpowiedz
(31-10-2019, 08:51)Risky2405 napisał(a): A nie pomyślałeś o zapytaniu się, co się stanie, jak się nie przyznasz?
Na żadnym serwerze nie mają prawa banować za przyznanie się. Jak się nie przyznajesz, mają obowiązek Cię przeszukać. A "przyznaje się do posiadania czitów" jest jednoznaczne z potwierdzeniem i powiedzeniem "Tak, posiadam wspomagacze i się przyznaje do ich posiadania"

„tak, POSIADAM wspomagaczy i się przyznaje do ich POSIADANIA” ;-;
[Obrazek: EZs4vpJ.gif]
  Odpowiedz
(31-10-2019, 09:22)xxdamixx napisał(a):
(31-10-2019, 08:51)Risky2405 napisał(a): A nie pomyślałeś o zapytaniu się, co się stanie, jak się nie przyznasz?

„tak, POSIADAM wspomagaczy i się przyznaje do ich POSIADANIA” ;-;

A masz jakiś inny tekst do podania? Bo przyznanie się wskazuje na to, że ktoś ma czity i chcę mniej surowszą karę Wink
[Obrazek: T2I2Adz.jpg]
[Obrazek: LWUVir4.png]
"Kopałem łopatą drewno w kopalni" ~@Dustus 2k19
  Odpowiedz

@Risky2405 Jeżeli nie jesteś zamieszany w całą sprawę to proszę, nie ingeruj w to. To jest nie twoja sprawa.
[Obrazek: NeedyHugeBasilisk-small.gif]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości