Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga [Risky2405]
1.Nick: Pasta_PL
2.Nick członka administracji na którego składamy skargę: @Risky2405 
3.Data oraz godzina zdarzenia: 31.10.2019 8:00
4.Opis sytuacji: Risky napisał: "Za tworzenie podroby lub pomoc w tworzeniu jest zakaz kupna UB" czym samym wprowadził gracza w błąd, ponieważ jest możliwość kupna unbana, za pozwoleniem administracji wyższej. 
5.Dowody (Screeny/ Najlepiej film):
http://easylife2.pl/showthread.php?tid=40285
O kurde damix na serwerze, święto chyba [Obrazek: HAsnuFr.png]
  Odpowiedz
Teoretycznie to jest jak odwołanie, które tylko administracja wyższa może rozpatrzać, a więc skarga po części słuszna

Neutral -
Dobijemy 80 repek +, do końca Października?
Wierzę w was!
  Odpowiedz
Do jasnej cholery. Do @Kosoglos, że rozpatrywał skargi na graczy będąc policjantem nie macie już problemu. A do mnie, jako członka Administracji już kurna problem macie, tak? Nie będę tutaj się wypowiadał, bo szkoda mi myśli i klawiatury na to Tongue
Pozdrawiam
A po za tym jest reguła wyraźna Tworzenie podróby = zakaz kupna UB
A to, czy ktoś kupi to zależy tylko i wyłącznie od @Adex'a

A jeśli chodzi o zamknięcie wątku, to zamknąłem tylko i wyłącznie ze względu na to, że rozpoczynała się gównoburza
[Obrazek: T2I2Adz.jpg]
[Obrazek: LWUVir4.png]
"Kopałem łopatą drewno w kopalni" ~@Dustus 2k19
  Odpowiedz
(31-10-2019, 10:31)Risky2405 napisał(a): Do jasnej cholery. Do @Kosoglos, że rozpatrywał skargi na graczy będąc policjantem nie macie już problemu. A do mnie, jako członka Administracji już kurna problem macie, tak? Nie będę tutaj się wypowiadał, bo szkoda mi myśli i klawiatury na to :P
Pozdrawiam

A jeśli chodzi o zamknięcie wątku, to zamknąłem tylko i wyłącznie ze względu na to, że rozpoczynała się gównoburza

Niekażdy widzi
Dobijemy 80 repek +, do końca Października?
Wierzę w was!
  Odpowiedz
Gram od kilku lat na EasyLife... I nikt nie mógł kupować unbana za podróbe bo to grubsza sprawa jedyne co to @Adex może o tym decydować ty @Pasta_Pl dostałeś 2 szanse ponieważ pomogłeś w czymś @Adex'owi ale taki @anon_123 wątpie aby mu w czymś pomógł...

Ja osobiście uważam że nie ma co się do Rysi przyczepiać od kilku lat za podróbke nikt nie mógł kupić unbana i ty pasta jesteś jedynym w takim przypadkiem

I jeżeli do jasnej cholery ktoś mu mówi że to zalicza się też do odwołania to niech sobie palnie czymś w głowe...
@anon_123 napisał to w luźnym dziale bez wzoru więc tego do odwałania zaliczyć nie można.
[Obrazek: DH7hZ4c.png]
  Odpowiedz
Ja dostałem UnBana za podróbę ale tylko na Święta @Adex jest taki miły :c
Nie musiałem kupować za 30zł
YES
xd
[Obrazek: jZJOBR.gif]
  Odpowiedz
(31-10-2019, 12:56)Yski napisał(a): Ja dostałem UnBana za podróbę ale tylko na Święta @Adex jest taki miły :c
Nie musiałem kupować za 30zł
YES
xd

Przecież ja ci UB kuppwałem xDD
  Odpowiedz
(31-10-2019, 10:31)Risky2405 napisał(a): Do jasnej cholery. Do @Kosoglos, że rozpatrywał skargi na graczy będąc policjantem nie macie już problemu. A do mnie, jako członka Administracji już kurna problem macie, tak? Nie będę tutaj się wypowiadał, bo szkoda mi myśli i klawiatury na to Tongue
Pozdrawiam

co do kosoglosa to on dostal kare za to
[Obrazek: JVZ4m2q.png]

[Obrazek: eiIEc8I.png]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości