Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na Opiekuna Kawiarenki
Rekrutacja

Witam, jako iż nasz opiekun @[b]Adamo9 zrezygnował jestem zmuszony przeprowadzić rekrutację na Opiekuna Kawiarenki "Z Urzędnikiem i Papugą".

Informuję też, że Opiekunem Kawiarenki może zostać każdy Urzędnik.

Podania piszemy tylko i wyłącznie pod tym postem!

Wzór:

1. Nick na serwerze:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Coś o sobie (min. 6 zdań)
5. Dlaczego to właśnie Ciebie mam wybrać:
6. Czy masz doświadczenie na podobnym stanowisku:
7. Czy zapoznałeś się z Opisem Pracy Kawiarenki?:
8. Czy zapoznałeś się z pozostałymi wątkami pracy Kawiarenki?:

Czas do Niedzieli (03.11.2019) godz. 18:45 ! Powodzenia!

[Obrazek: 2020-bmw-8-series-gran-coupe-124-1560875...size=480:*]

Zawsze działam w trosce o dobro serwera i Urzędu
1. Nick na serwerze: Mój nick to Pasta_PL. 

2. Imię: Mam na imię Filip. 

3. Wiek: Na obecny moment mam 14 lat. 

4. Coś o sobie (min. 6 zdań)
Jestem chłopakiem z miejscowości spod Warszawy. 
Jestem początkującym djem, mam kontroler oraz większość sprzętu dja weselnego/domowego. 
Interesuje się jednośladami a dokładniej motocyklami, zbieram na prawo jazdy. 
Chodzę na zajęcia modelarskie i robie tam różne rzeczy 
między innymi lutuje, składam różne modele, drukuje 3d itd. 
Czasami piszę skrypty oraz uczę się pisania pluginów.
Jestem odpowiedzialny łatwo nawiązuje znajomości, znam się na wielu rzeczach oraz szybko się uczę. 

5. Dlaczego to właśnie Ciebie mam wybrać:
Ponieważ jestem odpowiedzialny, umiem odgrywać rp, dogaduję się z ludźmi oraz jestem sprawiedliwy. 

6. Czy masz doświadczenie na podobnym stanowisku:
Tak, pracowałem kiedyś w kawiarence. 

7. Czy zapoznałeś się z Opisem Pracy Kawiarenki?:
Tak, zapoznałem się z owym opisem. 

8. Czy zapoznałeś się z pozostałymi wątkami pracy Kawiarenki?: tak, zapoznałem się.
O kurde damix na serwerze, święto chyba [Obrazek: HAsnuFr.png]
1. Nick na serwerze: xLeaf
2. Imię: Szymon
3. Wiek: 13
4. Coś o sobie (min. 6 zdań): Za mniej więcej niż dwa miesiące skończę 14 lat. Jestem raczej wytrwały, ale za tym do wszystkiego mam emocjonalne podejście. Nawet łatwo jest mnie wyprowadzić z równowagi, co na co dzień przed znajomymi to ukrywam. Postępuje dobrze robiąc doskonałe kroki za to co uważam.  Jestem bardzo towarzyski, uwielbiam otaczać się ludźmi. Kocham życie a dzień spędzony bez znajomych wydaję mi się dniem straconym, w każdej chwili mam chęć na rozmowę przy czym się dobrze dogaduje z innymi. Wolno się nudzę, można powiedzieć. Kocham Fotografię, również ''od zawsze'' i kocham architekturę, stwarzać i projektować różne budynki w grach gdyż średnio mi się to udaje. Kiedyś koncentrowałem się na Polskim, lietarcko troszeczkę, teraz na komputerach co bardzo mnie przemieniło. Czuję, że do Literatury jeszcze wystarczająco nie dorosłem. Moją pasją jest właśnie Muzyka, wydaje mi się, że dopiero gdy sobie to uświadomiłem, zrozumiałem kim naprawde jestem.
5. Dlaczego to właśnie Ciebie mam wybrać: Ponieważ jestem osobą zdecydowaną, podejmuje dobre decyzje. Jako iż, dobrze dogaduję się z ludźmi,  a rzadko się składa zebym miał z kimś złe relacje. Zawsze konflikty od siebie odpycham żeby w gronie mnie ich nie było. Według mnie by się mi udało zarządzać dobrze kawiarenką.
6. Czy masz doświadczenie na podobnym stanowisku: Niestety nie mam doświadczenia na tym stanowisku, chciałbym osiągnąć sukces w czymś nowym dla mnie.
7. Czy zapoznałeś się z Opisem Pracy Kawiarenki?: Tak, zapoznałem się z Opisem.
8. Czy zapoznałeś się z pozostałymi wątkami pracy Kawiarenki?: Tak, oczywiście.
☆ Urzędnik 13.08.2019☆
"Ciekawe życie mają tylko Ci, którzy potrafią dostrzec szanse, które ono niesie"
1. Nick na serwerze: InterGrafik

2. Imię: Oskar
3. Wiek: 14
4. Coś o sobie (min. 6 zdań): Nazywam się Oskar. Mam 14 lat. Mieszkam na wschodzie Polski. Szybko nawiązuję nowe znajomości, jestem miły, pomocny, szczery. Uwielbiam grać w gry. Interesuję się informatyką. Potrafię złożyć komputer, dobrać do niego odpowiednie części, wgrać system i potrzebne oprogramowanie. Niestety często się nudzę, a rola Opiekuna Kawiarenki na pewno sprawiałaby mi dużą satysfakcję i zapobiegała nudzie.
5. Dlaczego to właśnie Ciebie mam wybrać: Lubię pomagać innym osobom gdy mają jakiś problem, oraz odczuwam wielką satysfakcję gdy dana osoba jest zadowolona. Przestrzegam regulamin i jestem odpowiedzialny. Wiem kiedy należy powiedzieć „dość”, tak by nie doprowadzić do niepotrzebnych konfliktów.  Poważnie traktuję swoje zadanie i staram zawsze stać na jego wysokości. 
6. Czy masz doświadczenie na podobnym stanowisku: Byłem kiedyś opiekunem szkoleniowców w Policji.
7. Czy zapoznałeś się z Opisem Pracy Kawiarenki?: Tak, zapoznałem się.
8. Czy zapoznałeś się z pozostałymi wątkami pracy Kawiarenki?: Tak, zapoznałem się.
[Obrazek: 3Y2inoW0ulmWKlfSyWmBor0XUYs%3D.png]
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl
[Obrazek: 2020-bmw-8-series-gran-coupe-124-1560875...size=480:*]

Zawsze działam w trosce o dobro serwera i Urzędu

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości