Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pilne zadanie dla @Adex
Witaj Adex.  W tym o to wątku zwracam się do ciebie z pilnym zadaniem które jest mocno przekładane.

A zatem. Od już długiego czasu parę frakcji czeka na moderacje działów.

-Redaktorzy-Redaktor naczelny prosił cię o permisje na serwerze.
-Urzędnicy-Kapsel007 prosi cię o moderacje działu egzaminatorów
-Policja-O moderacje albo raczej stworzenie działu (Biuro Dochodzeniowe) i dodanie do niej mnie jako iż jestem liderem tej pracy
-Działalność gospodarcza-Wszystkie praktycznie formy proszą o moderacje ich działów ale pisałeś o tym wątek

Więc Adex proszę zrób to czym prędzej bo już długo na to czekamy. A ta sprawa jest ciągle przekładana.

Jeśli czegoś tu nie dopisałem proszę czytelników o dopisanie tego w odpowiedzi. Jeśli też mają jakąś sprawę. To łzawiej będzie Adexowi się tym zająć.
GRY SĄ PO TO BY NAUCZAĆ A NIE OGŁUPIAĆ
KOSOGLOS_YT 2K19
  Odpowiedz
"To łzawiej będzie Adexowi się tym zająć." myślę że jak @Adex odniesie się do swojego wątku to będzie wszystko wiedział :Smile
Biegły z zakresu Cyberprzestępczości
Policjant Spakery
  Odpowiedz
dzieki za dodanie moiej prosby :>
[Obrazek: Neakwki.png]
[Obrazek: srf9LV5.png]
  Odpowiedz
(04-11-2019, 00:56)kapsel0077 napisał(a): dzieki za dodanie moiej prosby :>

Spoko Kapsel Smile
GRY SĄ PO TO BY NAUCZAĆ A NIE OGŁUPIAĆ
KOSOGLOS_YT 2K19
  Odpowiedz