Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z multi kontem którego nie mam
Sad 
Witam wszystkich.

Chce poruszyć pewną sprawę.
Chodzi mi dokładnie o muti konto którego nie mam. Nie wiem skąd policji wyskakuje że mam mk i mnie to martwi...
Pewien policjant powiedział że mam konto powiązane z innym o którym istnieniu nie mam pojęcia. Dla mnie zapewne jest to po prostu pomyłka która mnie trochę denerwuje mnie a ja dopiero gram od 01.11.2019 ! Robię wszystko żeby dobrze się bawić w mc i s
przestrzegać zasad. Myślałem że nie będę musiał walczyć z policjantami i zajmować ich czas dla nieporozumienia.
I od razu powiem że nie wściekam się na policjantów tylko że mówię jak jest.
Mam nadzieję że sprawa szybko się skończy i to całe nieporozumienie się skończy i dalej będę mógł cieszyć się z gry.

Pozdrawiam.
  Odpowiedz
Co do problemu, na jakim internecie grasz? Jest to internet domowy czy publiczny? Jeszcze jedno, masz rodzeństwo? Te pytania pomogą nam załatwić sprawę. Jeżeli faktycznie nie masz rodzeństwa, ani nie korzystasz z internetu publicznego to trzeba by było ciebie dokładnie przeszukać w celu weryfikacji że nie masz innego konta. Oczywiście oddaje to administracji, ponieważ jest to poważny problem. Postaraj się odpowiedzieć na moje powyższe pytania, to na pewno przyśpieszy proces weryfikacji problemu. Mam nadzieję że pomogłem Smile Pozdrawiam Smile
Biegły z zakresu Cyberprzestępczości
Policjant Spakery
  Odpowiedz
(05-11-2019, 19:15)Spakery napisał(a): Zły dział, *Proszę o zmianę przez administracje*.

Co do problemu, na jakim internecie grasz? Jest to internet domowy czy publiczny? Jeszcze jedno, masz rodzeństwo? Te pytania pomogą nam załatwić sprawę. Jeżeli faktycznie nie masz rodzeństwa, ani nie korzystasz z internetu publicznego to trzeba by było ciebie dokładnie przeszukać w celu weryfikacji że nie masz innego konta. Oczywiście oddaje to administracji, ponieważ jest to poważny problem. Postaraj się odpowiedzieć na moje powyższe pytania, to na pewno przyśpieszy proces weryfikacji problemu. Mam nadzieję że pomogłem Smile Pozdrawiam Smile
Cześć Spakery
Mój internet jest domowy. Jeżeli chodzi o rodzeństwo to mam 3 letniego brata, lecz on jeszcze nie miał styczności z laptopem a co dopiero z gram jak minecraft. Mam nadzieje że problem szybko się załatwi.
  Odpowiedz
Nie zakładałeś nigdy 2 konta na tym serwie?
Racuchy 
@anget [*] RIP ;(
  Odpowiedz
(05-11-2019, 19:44)nil8932 napisał(a): Nie zakładałeś nigdy 2 konta na tym serwie?

Nie jeszcze nie zakładałem dwóch kont na tym serwerze.
  Odpowiedz
Dobrze to w takim razie poczekajmy na odzew administracji. Oni zadecydują co mają zrobić.
Biegły z zakresu Cyberprzestępczości
Policjant Spakery
  Odpowiedz
(05-11-2019, 19:47)BuuGasoo napisał(a):
(05-11-2019, 19:44)nil8932 napisał(a): Nie zakładałeś nigdy 2 konta na tym serwie?

Jeżeli mówisz prawdę to mógł być jakiś błąd, u mnie też kiedyś pokazywało te same IP z jakimś typem ale wszystko zostało wyjaśnione :p
Racuchy 
@anget [*] RIP ;(
  Odpowiedz
Wątek przeniesiony
[Obrazek: 2020-bmw-8-series-gran-coupe-124-1560875...size=480:*]

Zawsze działam w trosce o dobro serwera i Urzędu
  Odpowiedz
(05-11-2019, 20:16)nil8932 napisał(a):
(05-11-2019, 19:47)BuuGasoo napisał(a):

Jeżeli mówisz prawdę to mógł być jakiś błąd, u mnie też kiedyś pokazywało te same IP z jakimś typem ale wszystko zostało wyjaśnione :p

Mam nadzieję że sprawa się wyjaśni. I dzięki za wsparcie duchowe Smile

(05-11-2019, 20:10)Spakery napisał(a): Dobrze to w takim razie poczekajmy na odzew administracji. Oni zadecydują co mają zrobić.

Mam nadzieję że wszystko się ułoży i dziękuje za zaangażowanie się w tej sprawie. Smile
  Odpowiedz
Też tak miałem z graczem Shiboo

On nie możę sie zalogować bo pisze że moje konto to jego mk xD
Wbijemy 30 rep+ do końca świata?

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości