Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podania o własną firmę
1. Nick na serwerze:  Intras_
2. Nazwa firmy: Fame MMA
3. Posiadasz wystarczająca liczbę pieniędzy oraz zgadzasz się na pobranie ich z Twojego konta w razie akceptacji firmy?: Tak,Posiadam
4. Czym będzie zajmowała się Twoja firma?: Moja firma będzie się zajmowała walkami Typu Fame MMA , Wiem że jest KSW, W Walkach Codziennie Będą się bili Obywatele, Wygrana to 50k Na Konto gracza, Co 2 tygodnie {kwestia treningów} będą walki LEGEND VIPÓW ULTRAVIPÓW ITP czyli osób które mają lepszą rangę, Przy wygranie tej walki jest oferowane 150k Na Konto gracza, Bilety Będą Kosztowały PRZY OKTAGONIE 1000 zł = Katering, Mdz: Napoje, Jedzenie Oraz Wstęp Na Ważenie Przed Walką, Przy Tych walkach oczywiście są prowadzone Konferęcie Przez Pracownika Fame MMA, Bilety Na Trybunach kosztują 400 zł = Wyżywienie. Teraz inny Temat, Oczywiście Szukamy Przy zakupie biletów gracz dostaje bilety który musi dać ochroniarzowi zeby go przepuścił :0 

Pań {kobiet} Które chcą sprzedawać bilety przy kasie= 4000 ZŁ

Ochroniarzy {Chłopy} Którzy Pilnują FURTEK  czy dany gracz ma bilet Big Grin= 5000 ZŁ

Prowadzącego {obojętnie} Który Będzie Prowadził Konferencje I Walki Fame MMA= 15000 ZŁ
  Odpowiedz
Chętnie bym został prowadzącym Smile Jestem na Tak.
Biegły z zakresu Cyberprzestępczości
Policjant Spakery
  Odpowiedz
Uuu, nawet fajnw, w ksw nie ma az tak codziennie walk.
Oczywiście wyzwe enderworiora

Na tak
  Odpowiedz
(06-11-2019, 00:13)Spakery napisał(a): Chętnie bym został prowadzącym Smile Jestem na Tak.

Kurde wy na tak piszecie pod każdym wątkiem i czy możecie się trochę z tym ogarnąć ?
[Obrazek: NNt10V9.jpg]
  Odpowiedz
Ja miałem taki pomysł...
No ale cóż... Powodzenia!
[Obrazek: 0upzD4a.png]
  Odpowiedz
Jestem na nie
Powodem jest to, że @Patryczek118 i @lek123 wymyślili to jako 1 i już mają firmę podobną do tej twojej którą chcesz zrobić
[Obrazek: DH7hZ4c.png]
  Odpowiedz
Prawie wszystko jak w KSW Wink
[Obrazek: xj5oS4c.png]
  Odpowiedz
(06-11-2019, 13:30)Avioo napisał(a): Jestem na nie
Powodem jest to, że @Patryczek118 i @lek123 wymyślili to jako 1 i już mają firmę podobną do tej twojej którą chcesz zrobić

Tylko KSW jest zawieszone i mają do tego prawo aby tworzyć drugą taką firmę
Racuchy 
@anget [*] RIP ;(
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości