Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

Ankieta: Czy adex powinien poświęcać więcej czasu na serwer?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
80.00%
12 80.00%
Nie
0%
0 0%
Nie mam zdania
20.00%
3 20.00%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Petycja dla adexa
Chciałbym założyć petycje o to żeby @Adex spędzał więcej czasu na naszym easylife2.

Ponieważ @Adex wchodzi na serwer tylko wtedy gdy jest Live albo nagrywa nowy odcinek.
@Adex nie spędza bezpośrednio czasu z normalnymi obywatelami i   oprócz tych 2 żeczy @Adex nie spędza w taki sposób żaden inny czas na serwerze.

@Adex ja wiem że to wszystko o pieniądze się rozchodzi i że masz  prace po 10g.

Ale np. @Strazak1337 oczekuję aż @Adex zrobi regiony pvp , Ja oczekuję od ponad 2 tygodni na własny podpis a zauważyłem że jedynie cwaniak wchodzi na serwer tylko z administratorów i to tylko po późnych porach wtedy gdy jest po 6 graczy na serwerze.

Zamiescze ankiete w tym poście żebyście sami zdecydowali czy @Adex powinien by spędzać na serwerze EasyLife 2 Więcej czasu
Nobasek : Ile kosztuje jajko withera
PluksionekPL : Rozpierniczony w max
  Odpowiedz
Jakoś jak byłem dzisiaj na serwerze to zamiast poprosić o podpis to wolałeś się droczyć ze strażakiem i pisać jakieś durne tabliczki na jego działce.
  Odpowiedz
Masz trochę racji w tym wątku, bo moja aktywność na EL ostanio spadła, ale ja jestem tego w pełni świadomy.

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Odpowiedz
A ja oczekuje kilka miesięcy aż mi przepiszesz pojazd halloweenowy
Racuchy 
@anget [*] RIP ;(
  Odpowiedz
(08-11-2019, 01:57)Cwaniak142 napisał(a): Jakoś jak byłem dzisiaj na serwerze to zamiast poprosić o podpis to wolałeś się droczyć ze strażakiem i pisać jakieś durne tabliczki na jego działce.

Kilka razy prosiłem ciebie czy mógłbyś stworzyć podpis a ty nie odpowiadałeś.
  Odpowiedz
Aż specjalnie sprawdziłem logi. Ani razu nie napisałeś do mnie, ani chociaż na chacie, że coś byś chciał, byłeś zajęty droczeniem się ze strażakiem i okradaniem jarusia. Nawet jak się do ciebie tepnąłem bo kupiłeś region którego nie powinieneś kupować, o nic nie prosiłeś tylko dalej robiłeś swoje. Dopiero kick i groźba bana cię uspokoiła.

I taka rada na przyszłość. Robienie podpisów nie jest moim obowiązkiem, tylko dobrą wolą. Jak nie chcesz spaść na koniec kolejki w prośbach jakie gracze do mnie mają, to zacznij lepiej się zachowywać.
  Odpowiedz
Zaczynając, tak może aktywność @Adex'a spadła i to dość mocno. Gdyż on jest już pełnoletni i ma prawo pracować ciężko. Gdyby zobaczyć jego aktywność na forum to nie jest najgorsza. Myślę że jeżeli Adex będzie miał luźniej w pracy to będzie tej aktywności więcej. Każdy ma chyba czas na odpoczynek.
Biegły z zakresu Cyberprzestępczości
Policjant Spakery
  Odpowiedz
(08-11-2019, 03:31)Cwaniak142 napisał(a): Aż specjalnie sprawdziłem logi. Ani razu nie napisałeś do mnie, ani chociaż na chacie, że coś byś chciał, byłeś zajęty droczeniem się ze strażakiem i okradaniem jarusia. Nawet jak się do ciebie tepnąłem bo kupiłeś region którego nie powinieneś kupować, o nic nie prosiłeś tylko dalej robiłeś swoje. Dopiero kick i groźba bana cię uspokoiła.

I taka rada na przyszłość. Robienie podpisów nie jest moim obowiązkiem, tylko dobrą wolą. Jak nie chcesz spaść na koniec kolejki w prośbach jakie gracze do mnie mają, to zacznij lepiej się zachowywać.

Ja cie nie prosiłem o podpisy w czwartek tylko kilka dni / tydzień temu na /msg
  Odpowiedz
za dużo słowa @Adex

OBYWATEL EASYLIFE /// WŁAŚCICIEL FIRMY "KSW"

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości