Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urzędnik - Podanie Kucatowsky
Wink 
1. Imię: Jakub
2. Nick: Kucatowsky
3. Wiek: 13
4. Od kiedy grasz na serwerze?: Akurat miałem styczność z tym serwerem ponad rok temu, ale dziś powróciłem na nowym nicku.
5. Coś o sobie: (Min. 5 zdań) Jestem Jakub, mam 13 lat, uwielbiam Język Angielski. Mieszkam w Województwie Pomorskim. Posiadam młodszą Siostrę, która posiada 11 lat. Moje hobby to Gry komputerowe i Zwierzęta. Potrafię dosyć szybko pisać, oraz potrafię ocenić/napisać dobra ortografię. Zacząłem grać w Minecrafta w wieku 7 lat i od 6 lat jest to moja ulubiona gra komputerowa. Jestem dobry z Matematyki, posiadam blisko od domu szkołę. Potrafię odgrywać "roleplay". Posiadam do siebie dystans. Często gram też w Simsy 4, ponieważ uwielbiam zabijać tam simów. Jeżeli popełniam błąd, staram się nie popełnić go ponownie. Rzadko biorę udział w Rekrutacjach, więc proszę o wyrozumiałość.
6. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Ponieważ potrafię odgrywać "roleplay" i posiadam do siebie dystans.
7. Zainteresowania: Gry Komputerowe, Minecraft oraz Zwierzaczki!
8. Jak oceniasz swoją Ortografie i znajomość Języka Polskiego? (0-10) : 8,5/10
9. Czy byłeś/aś kiedyś karany/a banem na serwerze?: (jak tak to za co?) Byłem karany ponad 1 rok temu na innym nicku za flood. 
10. Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer? To zależy czy mam sprawdziany w szkole czy nie. Jeżeli tak to tak z 1-2 godzinki. A jeśli nie to od 1 godziny do 5 godzin.
11. Czy posiadasz TeamSpeak 3 oraz sprawny mikrofon: Posiadam TeamSpeak 3 oraz Sprawny Mikrofon.
12.Czy zapoznałeś się z zasadami przyjmowania urzędników (Tak/Nie): Tak
13.Czy zapoznałeś się z nowym wzorem na dowód osobisty (Tak/Nie): Tak
14. Czy przeczytałeś Opis Pracy - Urzędnik i rozumiesz na czym polega praca (Tak/Nie): Tak, przeczytałem i bardzo podoba mi się ta praca.
15. CV: (W załączniku znajduje się CV)

Załączone pliki Miniatury

"Bierz wszystko co ci dają"  
Rozpisz punkt 5 -
Punkt 6 +/-
TS3 i mikrofon +
Staż +

Neutral.
[Obrazek: 96dVhKO.png]
Ładnie rozpisane.

Zapraszam do mnie bądź @NiftyPL na II Etap Rekrutacji
[Obrazek: 2020-bmw-8-series-gran-coupe-124-1560875...size=480:*]