Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PL] Dostawca [Urnii1]
1. Imię: Jakub

2. Wiek: 14 lat
3. Nick: Urnii1
4. Coś o sobie (mini. 3 rozbudowane zdania): Mieszkam w Brodnicy w województwie kujawsko pomorskim. Chodzę do szkoły podstawowej.
Gram w minecraft od dzieciństwa.  Jestem miły, kreatywny, wywiązuję się z tego czego się podejmę. Nie lubię, kiedy ktoś mnie oszukuje. Czasem jestem denerwujący. 
5. dlaczego to właśnie ty? (mini. 3 rozbudowane zdania): Możecie mnie zatrudnić, ponieważ wywiązywałbym się z moich obowiązków. Zawsze, kiedy byście mnie poprosili o jakiś "towar" postarałbym się go załatwić. Możecie mnie zatrudnić również dlatego, że mam dosyć duże doświadczenie na serwerze.
6. Czy czytałeś regulamin i stosujesz się do niego?: Tak przeczytałem.
7. Czy posiadasz szybki i tani dostęp do przedmiotów nam potrzebnych?: Myślę, że posiadam.
8. Czy potrafisz zarządzać grupą oraz samym sobą jak nie jesteś uczestnikiem grupy?  Tak potrafię.
Spakery napisał 11-11-2019, 00:28:
Dodawaj [PL]
Po co wcześniej jak można później? Angel
[Obrazek: 96dVhKO.png]
Twoje Podanie Zostało Zaakceptowane! 

Zgłoś się do @Spakery w celu umówienia się na termin szkolenia. 
Spakery napisał 10-11-2019, 23:40:
Szczerze, przyjmuje to tak szybko bo bardzo mi zaimponowałeś na Randze Urzędnik jak i tym podaniem.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości