Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wątek odwołaniowy w sprawie multi konta.
Sad 
Dzień dobry,
Chciałbym znowu poruszyć sprawę na temat multi konta( gdzie podkreślam: nie mam mk).
Już wcześniej pisałem wątek na ten temat i minęło prawie dwa tygodnie, lecz sprawa wciąż się nie rostrzyga. 
Niedawno otrzymałem bana( póki co na zawsze), dopóki sprawa się nie rozstrzygnie nie będę mógł wejść na serwer. A mnie to trochę boli ponieważ trzy czy cztery dni temu założyłem swój sklep, w którym włożyłem sporo czasu i serducha aby jak najlepiej wyglądał i miał wszystko czego klienci by potrzebowali. Teraz gdy nie mogę wejść na serwer to nie mogę zaopatrywać swój sklep, no i jeszcze wynagradzać mojego pracownika( jeżeli to czytasz to przepraszam że tak wyszło, ale wynagrodzę ci).
Więc mam nadzieje że administracja podyskutuje na ten temat i mam nadzieję ( już nie raz to piszę) sprawa się wyjaśni.
Zrobię wszystko żeby jak najszybciej rozwiązać sprawę. ( i mam małą prośbę żeby administracja nie nakładała tabliczek przy sklepie gdzie jest napisane: popraw aktywność. z góry dziękuje).
Napisz na pv do adexa szybko odpisuje
Wbijamy 10 repów do końca roku! Wierze w was Angel
nie masz multikonta?
https://imgur.com/a/uyns792
a to?
[Obrazek: JVZ4m2q.png]

[Obrazek: eiIEc8I.png]
(20-11-2019, 23:39)HAGO1237 napisał(a): nie masz multikonta?
https://imgur.com/a/uyns792
a to?

Dobry wieczór,
No właśnie nie wiem co mam mówić. Wiem że znajdujecie  osoby z mk przez wspólny internet czy tym podobne, i jeżeli ktoś by już używałby mój internet to kolega z dołu. Być może gra w mc na tym serwerze i możliwe że grał przez chwilę na moim internecie, ponieważ niedawno się przeprowadził i jego operator od razu nie mógł udostępnić internet w jego mieszkaniu. więc możliwe dlatego było duże podobieństwo.

(20-11-2019, 23:34)GaNoRuS napisał(a): Napisz na pv do adexa szybko odpisuje

ok dziękuje.  Smile
Sprawa została przekazana do administratora @Agemmnachopq
W razie czego proszę się z nim kontaktować w celu wyjasnienia całej sytuacji Smile

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

(21-11-2019, 13:52)Adex napisał(a): Sprawa została przekazana do administratora @Agemmnachopq
W razie czego proszę się z nim kontaktować w celu wyjasnienia całej sytuacji Smile

Dobrze i dziękuje. Smile
Sprawa wyjaśniona - gracz odbanowany (http://easylife2.pl/showthread.php?tid=41408)
//Zamykam

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl

Administrator EasyLife2

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości