Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bank !! Którego nam brakuje.
(25-11-2019, 13:38)KotZPolski napisał(a):
(25-11-2019, 13:29)MichallPL napisał(a): Nie ma klientów aby te banko wypalały taki neutral ostry

Klientów będzie tyle ile jest graczy :Smile Bank miałby funkcjonować jak w prawdziwym życiu , i w nim załatwiałoby się większość spraw związanych z finansami :Smile I nie można powiedzieć że nie ma klientów jeśli firma jeszcze nie stoi <3 Zakładam się że klientów będzie mnóstwo a nawet może tyle ile jest nas wszystkich na EI2 ponieważ tak jak jest napisane wyżej , Bank będzie pełnić ciekawą i rozwiniętą funkcję na naszym serwerze <3
Tzn ogółem są już dwa czy nawet więcej banków nie wiem nie interesuje się za bardzo ale z własnego doświadczenia wiem ze bank to szczerze można by powiedzieć ze nie wypał bo w przeciwieństwie do prawdziwego życia to ludzie trzymają tam pieniądze które np zarobili a na serwerze nie ma możliwości zrobienia czegoś takiego. A co do tego ze klientów będzie tyle ile graczy to wątpię ale co tam. A ze nie można widzieć czy są klienci czy nie to wiem z mojego doświadczenia ze klientów trudno znaleść.

A no i w sumie twój bank oferuje dosłownie co mój oferował i dalej oferuje oraz co bank damixa chociaż on już jest nie aktywny z czego mi się zdaje wiec dalej wątpię ze będzie jakaś wielka ilość klientów.

No i w sumie ostatnia rzecz bo nie chce mi się jakoś więcej pisać to te 3.5 mln czy ile ty tam masz to rozejdą się prędzej niż myślisz jeśli chcesz oferować wsparcie dla firm np bo niektóre działki mogą kosztować ponad milion więc te 3 mln jakie będziesz miał to może być wręcz za mało jak dla banku jakiego ty chcesz cudem rozwinąć.
Joł
  Odpowiedz
(25-11-2019, 17:06)Yski napisał(a): Ale emotek nawaliłaś. Co do banku , masz 500k serwerowych?

Czytaj opis podania tam wszystko jest napisane ,również odnośnie 500k i więcej Smile
  Odpowiedz
(25-11-2019, 17:06)Yski napisał(a): Ale emotek nawaliłaś. Co do banku , masz 500k serwerowych?

Ku**a czytaj do końca!!

Ku**a czytaj do końca!!
"Każdy człowiek ma swoje wady, jednak największą wadą człowieka jest to, że nie umie się do nich przyznać" 
Alarmed 2k19
  Odpowiedz
Heart 

Lubię emotki :Big Grin co do kasy czytaj cały wątek :Smile jest tam wszystko elegancko opisane Smile  i '' Nawaliłem'' :Big Grin bo jestem facetem <3
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości