Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga [SkiperPL100]
1.Nick:kati15
2.Nick członka administracji na którego składamy skargę:SkiperPL100
3.Data oraz godzina zdarzenia:29.11.2019r
4.Opis sytuacji:A wiec było tak ze Skiper wtraca sie w nieswoje sprawy a ja napisałam tak "nie wypier... sie miedzy wodke a zakaske" napisałam tylko "wpier" a ten mi dał bana na 30min za nic ... bo nie napisałam pełnego słowa wiec bana nie powinno byc.
5.Dowody (Screeny/ Najlepiej film):https://imgur.com/p8zHIoB
[Obrazek: m2QQSvd.png]
Gdzie w regulaminie jest napisane, że nie mogę się wtrącać w sprawy między policjantem a graczem?
Chciałbym dodać, że również nie zważałaś na uwagi policjanta, które były poprawne i nie było co im zarzucać.
Nie jesteś ponad prawem koleżanko, by mówić mi co mam robić, zostałaś sprawiedliwie wywalona z serwera za afczenie bez /afk.
Ja tylko dokończyłem za policjanta to, czego on by dokończyć nie mógł.
Czekam w takim razie na Adexa aż rozwiążę sprawę.
[Obrazek: BLvvLaM.png]
(29-11-2019, 17:48)SkiperPL100 napisał(a): Gdzie w regulaminie jest napisane, że nie mogę się wtrącać w sprawy między policjantem a graczem?
Chciałbym dodać, że również nie zważałaś na uwagi policjanta, które były poprawne i nie było co im zarzucać.
Nie jesteś ponad prawem koleżanko, by mówić mi co mam robić, zostałaś sprawiedliwie wywalona z serwera za afczenie bez /afk.
Ja tylko dokończyłem za policjanta to, czego on by dokończyć nie mógł.
Czekam w takim razie na Adexa aż rozwiążę sprawę.

Zanim adex to przeczyta to kilka(nascie) razy minie te 30minut.
[Obrazek: Z8a2C39.png]
DZIĘKI ZA DOBICIE 20 REPÓW! <3 <3 
Za dużo sobie powalasz po prostu.. Na za dużo. @SkiperPL100 jest administratorem z prawie rocznym stażem na serwerze, jak nie większym. Ma prawo mieszać się w sprawy policja - gracz i nadzór nad banami to jednak jeden z jego obowiązków. Wykonuje swoją pracę, a ty bezczelnie pyskujesz "nie wpierda**j" - może słowa nie dokończyłaś, ale jestem ciekawa, czy nauczycielce na wychowawczej powiesz "A niech się pani nie wypier.. do moich ocen". - no chyba za to jest obniżone zachowanie, jak nie wezwanie rodziców do szkoły. 

Gdybyś mnie tak zapyskowała dostałabyś bana na 2h, a nie na 30m. Więc radzę podziękować Skiperowi za cierpliwość. Naucz się wszystkich komend WG, zrób na serwerze testowym dziennie z tyle samo regionów co Skiper i rób to przez taki czas, jaki on jest w kadrze administracyjnej. Dopiero wtedy się wpie*dalaj do jego pracy.
[Obrazek: SH5fFPJ.png]
(29-11-2019, 18:09)iKala napisał(a): Za dużo sobie powalasz po prostu.. Na za dużo. @SkiperPL100 jest administratorem z prawie rocznym stażem na serwerze, jak nie większym. Ma prawo mieszać się w sprawy policja - gracz i nadzór nad banami to jednak jeden z jego obowiązków. Wykonuje swoją pracę, a ty bezczelnie pyskujesz "nie wpierda**j" - może słowa nie dokończyłaś, ale jestem ciekawa, czy nauczycielce na wychowawczej powiesz "A niech się pani nie wypier.. do moich ocen". - no chyba za to jest obniżone zachowanie, jak nie wezwanie rodziców do szkoły. 

Gdybyś mnie tak zapyskowała dostałabyś bana na 2h, a nie na 30m. Więc radzę podziękować Skiperowi za cierpliwość. Naucz się wszystkich komend WG, zrób na serwerze testowym dziennie z tyle samo regionów co Skiper i rób to przez taki czas, jaki on jest w kadrze administracyjnej. Dopiero wtedy się wpie*dalaj do jego pracy.

i cyk adwokat pana skiperka sie odezwał mamy jeszcze jakiegos tutaj adwokacika ?
[Obrazek: m2QQSvd.png]
(29-11-2019, 18:12)Kati15 napisał(a):
(29-11-2019, 18:09)iKala napisał(a): Za dużo sobie powalasz po prostu.. Na za dużo. @SkiperPL100 jest administratorem z prawie rocznym stażem na serwerze, jak nie większym. Ma prawo mieszać się w sprawy policja - gracz i nadzór nad banami to jednak jeden z jego obowiązków. Wykonuje swoją pracę, a ty bezczelnie pyskujesz "nie wpierda**j" - może słowa nie dokończyłaś, ale jestem ciekawa, czy nauczycielce na wychowawczej powiesz "A niech się pani nie wypier.. do moich ocen". - no chyba za to jest obniżone zachowanie, jak nie wezwanie rodziców do szkoły. 

i cyk adwokat pana skiperka sie odezwał mamy  jeszcze jakiegos tutaj adwokacika ?

Czemu ty nie zwołasz swoich adwokatów?
iKala napisał 29-11-2019, 18:25:
Bo ich nie ma. Każdy, który zna swoje miejsce w zasadzie wie, że jest punkt w regulaminie "Administracja ma zawsze racje" i wie, że kati zapyskowała do admina xD
[Obrazek: BLvvLaM.png]
(29-11-2019, 18:12)Kati15 napisał(a):

i cyk adwokat pana skiperka sie odezwał mamy  jeszcze jakiegos tutaj adwokacika ?

Dla ciebie PANI adwokat PANA SZANOWNEGO @SkiperPL100
[Obrazek: SH5fFPJ.png]
Kati zadużo sobie pozwalasz. Ja cię upomina codziennie abyś wpisywała /afk. Ja cie kickam wchodzisz na serwer i mi piszesz żebym w ładnym tego słowa znaczeniu odczepił się więc ja też dałbym Ci dłuższego bana jak by to odemnie zależało.
iKala napisał 29-11-2019, 18:32:
Świadomie nie przestrzega taryfikatora i potem się sapie o to, że czekają ją kary. Nie ma co robić to gówno-burze urządza i tyle.
Dobijamy 20 repów do końca Jesieni? 

Skarga Odrzucona!

Możliwe powody odrzucenia skargi:
- Brak dowodów.
- Dowody są niewystarczające.
- Skarga jest bez sensu.
- Administracja uznała że osoba na którą składasz skargę jest niewinna.

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości