Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Recepcjonista podanie [@Kamil_Killer]
Imię: Kamil
Coś o sobie (min. 4 zdania): Mam na imię Kamil i mam 15 lat. Mieszkam w województwie Łódzkim. Lubie zwierzęta sam mam 2 psy, 1 kota i 2 papugi. Lubie też jeździć rowerem z kolegami i spacerować. Główne cechy mojego charakteru są takie, że jestem osobą koleżeńską, uczciwą i sympatyczną. Jestem realistą i również cierpliwy i wyrozumiały. Raczej w miarę jestem rozpoznawalną osobą na serwerze. Nie jestem dobry z języków obcych i z polskiego w szkole.
Ile możesz dziennie grać na serwerze?: 1-3 godziny 
Jak długo grasz na serwerze?: od czerwca tego roku
Dlaczego masz zostać recepcjonistą?: A czemu nie? Chce mieć dodatkową pracę zarobkową.
Dlaczego wybrałeś tą rangę, a nie np. farmaceuta?: Nie ma farmaceuty.
Staż na randze lekarz: No prawie 3 miesiące.
Dodatkowe uwagi (można wpisać "brak"): nic Pozdrawiam
[Obrazek: R3HngJF.png]

[Obrazek: 6Myw1c3.png]
A no farmaceutów juz nie ma
Role Play po śląsku na operacje oraz  złamaną noge <3

[Obrazek: oKXO3Fo.png]

[Obrazek: YZahOcH.png]
Na Tak
+brak recepcjonistów Wink
★Lekarz 09.09.19★
''Lekarz leczy, Bóg uzdrawia''
Skusiło cię to dobre jedzenie w pokoju recepcjonistów, czy raczej ta nowa podłoga niestukana? xD
[Obrazek: SH5fFPJ.png]
(01-12-2019, 21:46)iKala napisał(a): Skusiło cię to dobre jedzenie w pokoju recepcjonistów, czy raczej ta nowa podłoga niestukana? xD

może to i to

Oczywiście podanie zostaje zaakceptowane zgłoś się do mnie w celu odbycia II etapu rekrutacji
powtórz wzory ;D
Role Play po śląsku na operacje oraz  złamaną noge <3

[Obrazek: oKXO3Fo.png]

[Obrazek: YZahOcH.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości