Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na Urzędnika [Yski]
1. Imię: Nikodem Janek
2. Nick: Yski

3. Wiek: 14

4. Od kiedy grasz na serwerze?: Od dawien dawna (2k17 początek)

5. Coś o sobie: (Min. 5 zdań) Mam na imie Nikodem Janek (2 imiona). Pochodze z Lublina , z małej szkoły. Chodzę do 8 klasy szkoły podstawowej. Mam psa i kota nawet. Lubię piec ciasto. Chodze do KSW i Harcerstwa.

6. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Byłem kilka razy urzednikiem. Kumam to i Owo. Musze troche jeszcze nad tymi wzorami posiedziec (@NiftyPL xd) Jestem spokojny niebardzo cierpliwy jak ktoś pisze swój wiek 10 minut. I co... tyle xD

7. Zainteresowania: Przedmioty szkolne , gry , robienie zdjęc.

8. Jak oceniasz swoją Ortografie i znajomość Języka Polskiego? (0-10) : 8?

9. Czy byłeś/aś kiedyś karany/a banem na serwerze?: (jak tak to za co?) Jasne , nie raz permem ale to stare historie. Nie chce wracać , między innymi za zdradę serwera ale przyszedł Swiety Mikołaj o nicku @Adex etc wierzyłem w niego całe 5m ale dzki za unbana a potem chciałem bana ale @Avioo mi kupił unbana xd

10. Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer?: godzina

11. Czy posiadasz TeamSpeak 3 oraz sprawny mikrofon: coś z ts mam problemy , nie wiem kiedy się rozwiążą. zrobie reinstall i mysle ze bedzie k

12.Czy zapoznałeś się z zasadami przyjmowania urzędników (Tak/Nie): Pewno

13.Czy zapoznałeś się z nowym wzorem na dowód osobisty (Tak/Nie): No pewnie

14. Czy przeczytałeś Opis Pracy - Urzędnik i rozumiesz na czym polega praca (Tak/Nie): Tak

15. CV (w formie zdjęcia lub ss): zdjecie to to samo co ss ale k

https://zapodaj.net/726918ffc0325.png.html

miłego dnia.
XD Smile Pomyślimy z Plukinsonkiem
[Obrazek: skgLY8j.png]
(02-12-2019, 22:57)NiftyPL napisał(a): XD Smile Pomyślimy z Plukinsonkiem

ołmajgosz dzieki XD
[Obrazek: sKHaOJT.png]
Przykro nam lecz twoje odwołanie zostało odrzucone

Powód: tajny 
Administracja EasyLife
[Obrazek: XnKvKby.png]