Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urzędnik - Podanie [emillazurek1]
1. Imię: Mam na imię emil

2. Nick: Mój nick  emillazurek1

3. Wiek: Obecnie mam 10 lat

4. Od kiedy grasz na serwerze?: Na serwerze gram od 2018

5. Coś o sobie: (Min. 5  pochodze z Źyraldowa chodze do 4 klasy w szkole podstawowej mam kota i psa lubie gadać z innymi bardzo 

6. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: chciałbym pomagać innym obywatelom np dowody osobiste itd

7. Zainteresowania: muzyka . informatyka.matematyka

8. Jak oceniasz swoją Ortografie i znajomość Języka Polskiego? (0-10) : 8/10

9. Czy byłeś/aś kiedyś karany/a banem na serwerze?: (jak tak to za co?) tak, zostałem ukarany banem  za włam do apteki

10. Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer? 2/3 godziny

11. Czy posiadasz TeamSpeak 3 oraz sprawny mikrofon: nie posiadam

12.Czy zapoznałeś się z zasadami przyjmowania urzędników (Tak/Nie): tak, zapoznałem się 

13.Czy zapoznałeś się z nowym wzorem na dowód osobisty (Tak/Nie): Tak 

14. Czy przeczytałeś Opis Pracy - Urzędnik i rozumiesz na czym polega praca (Tak/Nie): tak, rozumiem
15 cv

Załączone pliki Miniatury

Nie spam podaniami, za to powinna być Black lista , spytales się premiera czy możesz 2 raz pisać ?
A po za tym nie trodz się bo bez TS3 nigdzie byś się nie dostał nawet jak byś miał za*ebiste podanie...
Racuchy 
@anget [*] RIP ;(
Jeśli nie masz mikra to nie pisz podania taki plusik
                                                                 ⊂(◉‿◉)つDobijemy 10+Rep Do Końca Roku?⊂(◉‿◉)つ 
[Obrazek: sKHaOJT.png]
Przykro nam lecz twoje odwołanie zostało odrzucone

Administracja EasyLife
[Obrazek: XnKvKby.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości