Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeprosiny...
Exclamation 
Witam
W tym wątku chciałbym odpokutować za moje błędy...
Ale od początku... ostatnim razem na serwerze razem z @matiso9 , @PastaPL oraz @NiftyPL chodziliśmy po osiedlach
mówiąc szczerze szukaliśmy działki Potiona. Gdy ją znaleźliśmy, reszta rozglądała się po działce, a ja ? A ja z ciekawości włączyłem x-rey texture pack żeby zerknąć
czy na owej działce nie ma żadnych ukrytych rzeczy. Wiem że źle postąpiłem, ale do rzeczy w shulker boxie którego znaleźliśmy znajdowały się staki główek
ale nie były to normalne główki ze sklepu, były tam niedostępne kamery oraz inne podobne itemy...
Gdy tylko zobaczyliśmy co się tam znajduję, zawiadomiliśmy @Infernus ten sprawdził shulker box i stwierdził że identyczny ma w swoim enderchest.
Na początku pomyśleliśmy że Potion ukradł shulkera od Infernusa, ale to nie była prawda.
Wracając do mojego zachowania wiem że nie powinienem włączyć tego wspomagacza, ba nawet nie powinienem go mieć.
Ale cóż... nie cofnę czasu, mogę tylko teraz przepraszać...
Wiem również że nie dostanę za to unbana ale chciałem chociaż jak to kultura obowiązuje przeprosić.
No niestety pozostaje mi tylko czekać żeby znowu zobaczyć was na serwerze...
Mam chociaż nadzieje że moje przeprosiny dotarły do
oraz do innych których zadziwiłem moim zachowaniem...
Jeszcze raz przepraszam i mam nadzieje że taka sytuacja się już nigdy nie wydarzy.
★Lekarz 09.09.19★
''Lekarz leczy, Bóg uzdrawia''
  Odpowiedz
nie fajnie że uzyłeś xreya ale chociał powiedziałeś: ) jesteś utciwy: O
  Odpowiedz
Przeprosiny nie przyjęte.

Pomogłeś paście odnaleźć moją działkę na firmach2, i ją zniszczył.

Zniszcyłeś mi inoteblocki na /p h 2, i wypuściłeś zwierzęta.

Straciłeś moje zaufanie.
[Obrazek: zqMgaJl.png]
  Odpowiedz
(04-12-2019, 20:21)Potion07 napisał(a): Przeprosiny nie przyjęte.

Straciłeś moje zaufanie.

owszem doprowadziłem ich do działki ale nic ci nie zniszczyłem ...
★Lekarz 09.09.19★
''Lekarz leczy, Bóg uzdrawia''
  Odpowiedz
Ja powiem tak, szanuje za przyznanie się do tego x-ray'a, i za zawiadomienie w sprawie tego Shulkera.
[Obrazek: XnKvKby.png]
  Odpowiedz
(04-12-2019, 20:26)Dsacqwaf napisał(a):
(04-12-2019, 20:21)Potion07 napisał(a): Przeprosiny nie przyjęte.

Straciłeś moje zaufanie.

owszem doprowadziłem ich do działki ale nic ci nie zniszczyłem ...

Przyłożyłeś rękę do jego okradnięcia... zrobiłeś to celowo ,ponieważ ,gdybyś tego nie miał w zamiarze to byś nie odpalał tego x reya texturpack, zachowaliście się jak chamy i prostaki, powinniście nic nie robić na własna rękę dlatego nie toleruje ja takiego zachowania i rozumiem dlaczego @Potion07 nie chce przyjąć przeprosin, bo szczerze na coś takiego to zwykle przeprosiny nie wystarczają.
To moje zdanie.
Racuchy 
@anget [*] RIP ;(
  Odpowiedz
to sie szanuje <3
Ktoś: *pinga mnie*
Ja:
[Obrazek: 5v0oYdW.png]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości