Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urzędnik - Podanie [emillazurek1]
1. Imię:emil
2. Nick:emillazurek1
3. Wiek:10
4. Od kiedy grasz na serwerze?: rok temu 2018/05/20
5. Coś o sobie: (Min. 5 zdań)
mam na imie emil mam 10 lat 
jestem miły i sprawiedliwy 
ucze się  bardzo informatyki
lubie gadać z innymi
6. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: umiem romawiać z ludzimi  i mnie interesuje praca urzednika bardzo 
7. Zainteresowania: przedmioty szkolne np muzyka wf informatyka 
8. Jak oceniasz swoją Ortografie i znajomość Języka Polskiego? (0-10) :8/10
9. Czy byłeś/aś kiedyś karany/a banem na serwerze?: (jak tak to za co?)za wlam do apteki 
10. Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer? 2h-7h
11. Czy posiadasz TeamSpeak 3 oraz sprawny mikrofon: Nie przykro ale nie mam 
12.Czy zapoznałeś się z zasadami przyjmowania urzędników (Tak/Nie):Tak zapoznałem się z zasadami 
13.Czy zapoznałeś się z nowym wzorem na dowód osobisty (Tak/Nie):Tak ja go znam na pamieć np nick imie wiek data utworzenia data warznosci
14. Czy przeczytałeś Opis Pracy - Urzędnik i rozumiesz na czym polega praca (Tak/Nie):TAK rozumiem tą prace
15 cv

Załączone pliki Miniatury

Na nie . Wiek 13+ (są wyjątki) . Tylko , że masz 10 lat i dla mnie na nie .
Nie Opchodzi mnie to

2k19 Black Heart
: ( ja rozumiem że na policjanata 13 lat i na lekarza ale na urzednika nie może być 10
Twoja ortografia i gramatyka wskazuje na wszystko Wink "ucze się bardzo informatyki" "ludzimi" + nie masz TS'a. Na nie
[Obrazek: KbGYVaq.png]
[Obrazek: sKHaOJT.png]
Przykro nam lecz twoje odwołanie zostało odrzucone

Administracja EasyLife
[Obrazek: XnKvKby.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości