Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na Redaktora [SelwestTM]
Nick: SelwestTM

Imię: Maciej 

Coś o sobie (min. 5 zdań): Mieszkam na obrzeżach Warszawy w dużym domu jedno rodzinnym. Mam starszą siostrę i psa rasy maltańczyk o imieniu Loki. Bardzo lubię grać na gitarze, grać w gry, nowe technologie ( laptopy, telefony ) i gotowanie. Bardzo lubię gadać z ludzimi  na TS3.  Mam bardzo dobre oceny w szkole zawsze coś od 4 z wyż. Bardzo lubię firmę appple mam nawet iPhona i Macbooka. Nienawidzę sportów szczególnie piłki nożnej.  

Dlaczego Ciebie mam wybrać?: Ponieważ nagrywam bardzo dobre filmy na YT, jestem bardzo miły wobec graczy i nie przeklinam.

Czy posiadasz TS3 oraz sprawny mikrofon?: TAK

Od kiedy grasz na serwerze?: Od 8 miesięcy.

Czy zapoznałeś się z opisem pracy redaktora i wiesz, na czym polega?: TAK

Ilość posiadanych subskrypcji na kanale: 43

Ilość posiadanych filmów na kanale: 14

Czy na Twoim kanale znajdują się filmy reklamujące inne serwery MC?: jest tylko jeden film z największego servera w MC.

Ile filmów z serwera mógłbyś/mogłabyś nagrać tygodniowo?:  1 a czasami 2.

Czy potrafisz współpracować w grupie?: TAK 

Link do Twojego kanału na YouTube:

Bardzo proszę o niekomentowanie typu na TAK na NIE bo ta decyzja nie należy do was tylko do Riskiego.
Raczej NIE Nifty2k19
Punkt coś o sobie mi się nie podoba ponieważ nie mogę się z niego dowiedzieć (chodzi o twoją osobę).
Punkt dlaczego Ty, jest mało treściwy.
Dodam ,iż przeleciałeś wszystkie rangi od góry do dołu i z żadnej frakcji nie odszedłeś tylko zostałeś zdegradowany za nie błahe powody.
Jesteś osobą miłą. Ale niestety jestem na Neutral-. Powodem tej oceny jest całokształt twojej osoby + twoje zachowanie, które jest niestosowne.

Malum causatur bona satietatem

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTxBL5JwvzQkkhzoeo3QBA...GNHMeXnd5p]
[Obrazek: T2I2Adz.jpg]
[Obrazek: LWUVir4.png]
"Kopałem łopatą drewno w kopalni" ~@Dustus 2k19

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości