Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Degradacja Komendanta - @dobekowski 2019-12-10

Degradacja Kadrowa @dobekowski
2019-12-10

Powód: Zaniedbywanie obowiązków, brak aktywności, brak zaangażowania w rozwój kadry, liczne skargi prywatne.

Dziękujemy @dobekowski za współpracę przez ostatni rok, z początku byłeś naprawdę dobrym komendantem, niestety z czasem Twoja frekwencja oraz zaangażowanie w kadrę zaczęły się znacząco pogarszać, zacząłeś poświęcać zdecydowanie mniej czasu na rozwój swojej kadry, dostawałem nawet skargi od policjantów/byłych policjantów oraz osób spoza kadry że praktycznie nie zajmowałeś się kadrą, a większość rzeczy robili zastępcy, ostatnim ostrzeżeniem było ostatnie nasze zebranie zorganizowane przeze mnie, niestety od tamtego zebrania praktycznie nic się nie zmieniło, a mało tego wziąłeś kolejną nieobecność.

Dodatkowo prosiłbym Cię o zwrócenie wszelkich pojazdów policyjnych, mundurów oraz innych policyjnych akcesoriów do 2019-12-17 w przeciwnym wypadku zostaną wyciągnięte konsekwencje za posiadanie policyjnego sprzętu.

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Odpowiedz
No cóż.... trudno się mówi.
[Obrazek: a143dca796597.png]
  Odpowiedz
Szkoda mi go
Ta młodzież tak szybko głupieje
Black 2k20
  Odpowiedz
O kurde, to się porobiło. Dobekowski dziękujemy za ten rok!
Mam nadzieję że wzrost mojej aktywności cię usatysfakcjonuje ~~ @Cwaniak142
  Odpowiedz
Dzięki za współpracę, i tak dzień rezygnacji miałem już ustalony, więc dużo czasu mi nie zostało, Złego słowa na ten serwer jak i kadre administracyjną nie mogę powiedzieć, dobry właściciel, dobrzy liderzy, dobry serwer. Dzięki za wszystko.
  Odpowiedz
Przykro mi powodzenia w życiu
Pan Urzędnik 
  Odpowiedz
jest suksces
Lekarz serwera EL2
                                           Buźka PA.

dobijemy 30 rep do końca listopada???  
  Odpowiedz
(10-12-2019, 20:42)Xavery123 napisał(a): jest suksces

Po tylu latach
No daj repke biednemu kekarzowi
  Odpowiedz
Może w końcu poprawi się stan policji. Gratulację za rok zarządzanie kadrą policyjną.
Racuchy 
Plestiżowy profil 2k18-2k20
  Odpowiedz
(10-12-2019, 20:46)Vitek575 napisał(a):
(10-12-2019, 20:42)Xavery123 napisał(a): jest suksces

Po tylu latach

Nie ma się czym podniecać, takie coś świadczy o waszej subiektywności...
"Każdy odwalacz kiedyś przejdzie na dobrą stronę" ~KQBA 2k20
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości