Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Starego gracza opinia [tak wiem]
Hejka. Za chwile mnie zbanujecie (ps. miałem już bana od adexa i mi się skończył)

Proszę nie usuwać postu bo tu jest wszystko 

Może ktoś nie wie ale jestem na tym serwerze od roku 2017. I to co się zmieniło do tego czasu to takie 5/10

@dobekowski nie lubię cię ale jednak jesteś dla mnie teraz neutralny bo dla mnie @vigorp robi faworyzację @MrocznyKrul pod względem dużo robi to prawda ale w nie cały tydzień pomocy i już awans na v-komendanta nieźle.

Mojej opinii w tym temacie nie ma w 100% po prostu kadra policji pada jak liści brzozy na trawę. Smile

Teraz zmiana tematu coś o sobie powiem ale każdy ma gdzieś moje zdanie bo jestem V2 arduss. Miewam się dobrze bez serwera rozwijam swoją karierę większość wie jaką pan @Avioo szczególnie (odpisz na mess xd) 

@Risky2405 przeglądając wiadomości takie coś znalazłem serio na tyle cie stać wyzywać na redaktora naczelnego (byłego bo kadry nie ma)

ps. zgadzam się w 100% LINK; http://easylife2.pl/showthread.php?tid=42587 najlepsze jest lizanie części z tyłu bo dostał awans  xd

Ogólnie 1 czerwca wrócę jak mi @xxdamixx pozwoli na promocji jak będzie bo z tym to ciężko

To papatki do 1 czerwca :*

x2 Ps. Nie wyzywać mnie tu bo tylko mówię jaka kadra jest

I wesołego jajka

Link do ryskiego: https://imgur.com/a/KPls5KM
Koffam
  Odpowiedz
Normalnie jak bym to ja pisał.
Ryszard ty draniu oddaj Sygnaturę
:<

Odpowiedz
(04-01-2020, 22:17)SelwestTM napisał(a): Normalnie jak bym to ja pisał.

W tym to ja się zgodzę. Co do wątku to trochę w tym prawdy jest, jednak jak Adex powiedział. Każdy moze sobie wybrać osobę, która jego zdaniem jest najlepsza na to stanowisko.
Mam nadzieję że wzrost mojej aktywności cię usatysfakcjonuje ~~ @Cwaniak142
  Odpowiedz
Po co mam iść na mess z tb? :c
[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz
A kto to przyszedł?
Ktoś: *pinga mnie*
Ja:
[Obrazek: 5v0oYdW.png]

Odpowiedz
Ale cringe xD
Racuchy