Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PL] Podanie na pracownika [NevenPL]
1. Imię: Piotr
2. Wiek: 12 (Za miesiąc już 13)
3. Nick: NevenPL
4. Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz TS3? : Tak

5. Coś o sobie (mini 3 rozbudowane zdania): Jestem Piotr mam 12 lat urodziłem się 23 Lutego 2007r mieszkam na Mazowszu chodzę do 7 klasy. Interesuję się informatyką , jestem Pro Playerem w grze Brawl Stars i gram w prywatnych polskich ligach.Mam dużą wadę wzroku oraz posiadam psa rasy Husky.Mam też problemy z stopami ponieważ jedna stopa jest większa a druga mniejsza i przez to regularnie muszę chodzić do ortopedy.
6. Dlaczego to właśnie ty? (mini. 3 rozbudowane zdania): Ponieważ staram się być miły (Chociaż czasami to nie wychodzi) , Byłem pracownikiem w Polish Community ale zrezygnowałem lecz chciałbym powrócić do firmy bo się bardzo poprawiła,Mogę bardzo dużo czasu spędzić na EasyLife,Bardzo bym się starał w firmie i bym przychodził na zebrania (Wiem że to rzecz obowiązkowa ale na ostatnim zebraniu była tylko 1 osoba więc....)
7. Czy czytałeś regulamin i stosujesz się do niego?: Tak
8. Jak oceniasz swoje RP?: 8/10
9. Czy wiesz jak przyjąć naszego klienta, tak aby był zadowolony z naszych usług? (Tutaj możesz zdobyć pare punktów, rozpisz się): 1.Miło 2.Nie robić błędów ortograficznych  3.Trzeba słuchać klienta 4.Zawszę z klientem można się targować  :]
10. Czy potrafisz pracować w grupie jak i po za nią?: Tak
xMiCatYT napisał 06-01-2020, 22:43:
Dodaj [PL] w tytule.
[Obrazek: 52605691_905976276239627_837719167627952...e=5EAC1E14]
Gratulujemy! Twoje podanie zostało przyjęte!
Zgłoś się do mnie, do @Spakery bądź do @xMiCatYT w celu ustalenia terminu szkolenia!

[Policja] Urnii1

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości