Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urzędnik - Podanie miko4834
1. Nick: miko4834
2. Imię: Maciej
3. Wiek: 10
4. Kilka zdań o sobie (min. 6): Lubię grać na serwerach RealLife. Lubię grać w gry RPG i przygodówki. Jestem miły i pozytywny (chociaż tak wynika z rep+ u mnie od Urnii). Lubię tańczyć w just dance 2020. Lubię też grać w gry Lego (np. DC). Bardzo lubię minecrafta w trybie wieloosobowym.
5. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Bo myślę że bym dobrze się sprawował jako urzędnik.
6. Czy miałeś doświadczenie na stanowisku Urzędnika (bądź w innej frakcji): Niestety nie
7. Ocena znajomości języka polskiego: 8/10
8. Historia banów na serwerze (+ za co): nie skłamie miałem chyba 3bany 1.Ciągłe łamanie taryfikatora 2.Spam 3.nie pamiętam za co
9. Czas jaki można poświęcić na serwer (dziennie):3/4godz. i więcej jeśli będę miał więcej czasu (teraz mam ferie więc pewnie będę troche dłużej
10. Czy zapoznałeś się z wszystkimi wymogami na rangę Urzędnik?: Tak
11. Czy akceptujesz regulamin Urzędników?: Tak
12. Czy zapoznałeś się z Opisem Pracy oraz znasz wszystkie wzory na dokumenty?: Tak
[Obrazek: v3EupMj.png]
Synek zmniejsz tą scenografie bo mogą ci usunąć za za duży rozmiar ps. Dałeś ten sam podpis co @NiftyPL :O
[Obrazek: B1YOTVD.png]
Bardzo lubię minecrafta.
Poprawna polszczyzna miko Smile.
-Za krótkie zdanie
[Obrazek: 96dVhKO.png]
Zapraszam na II Etap Rekrutacji do mnie na TS3 bądź @NiftyPL
[Obrazek: Y68WL8H.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości