Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lekarz - podanie [rew123]
1. Nick: rew123
2. Imię: Sebastian
3. Wiek:13
4. Ile już grasz na serwerze?: w maju będą 3 lata
5. Czy byłeś kiedyś Karany/a banem/mutem? (Jeśli tak to za co): nie
6. Czy znasz regulamin serwera, team speak 3 oraz lekarza:tak
7. Czy posiadasz komunikator Team Speak 3 wraz z działającym mikrofonym?: tak
8. Ile czasu możesz poświęcic dla pracy lekarza (Od poniedziałku do piątku, oraz w weekend?):pn-pt 2 godziny a w weekend 3-5 godzin
9. Opisz siebie, twoje plusy i minusy (min. 5 zdań): Nazywam się Sebastian mam 13 lat. Mieszkam w woj. zachodniopomorskim moja pasja do sport. Moim ulubionym gatunkiem muzyki jest rap.
Chodzę do klasy 6. Umiem robić sztuczki piłką. Moim minusem jest wrażliwość do ocen od innych ludzi
10. Czy dobrze będziesz sprawował się jako lekarza?: tak
11. Dlaczego akurat TY?: ponieważ umiem dobrze rozegrać rp.
12. Czemu posada Lekarza a nie np. Urzędnika/Policjanta?: bo jest łatwa i fajna a inne nie.
13. Czy zapoznałeś się z całą procedurą rekrutacyjną (3 etapami rekrutacji) oraz je akceptujesz? tak
Jestem na Nie,
- Nie rozpisane
- Mała rozpoznawalność
Exclamation Urzędnik 13.08.2019 Exclamation
Gosciu se pisze, že gra od 3 lat, a na 1 post xdd
Na nie
- same klamstwa
[Obrazek: kFQ2lQK.png]

Dobijemy 30 rep+ do marca 2020?
Nie rozumiem dlaczego piszecie że są tu kłamstwa, czy za przeproszeniem @matiso9 sprawdzales ta osobę że wiesz że są napisane tu kłamstwa?
Podanie jak najbardziej tak tylko twoja rozpoznawalność jest prawdopodobnie słaba bo nigdy Ci nie widziałem, samo konto jest świeże xD
Neutral
Racuchy 
Plestiżowy profil 2k18-2k20
Ja tam jako kekarz nadal jestem no name więc...
No daj repke biednemu kekarzowi
[Obrazek: sKHaOJT.png]
Przykro nam lecz twoje podanie zostało odrzucone

Administracja EasyLife
[Obrazek: SH5fFPJ.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości