Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam pracownikow
Witam! Chciałbym oglosic ze szukam pracownikow! praca polega na zajmowaniu się farmą, sadzeniu nasion, ulepszaniu jej itp! o wypłacie porozmawiamy potem.. jezeli ktos chetny prosze pisac pw, wyplaty beda sięgać od 3000 pln do 10000 pln na tydzien najprawdopodobniej. Wszystko bedzie odbywac się na dzialce prywatnej. Sam nie dam sobie rady a wiec szukam z tego powodu pracownikow.. Trzeba tez zając się zwierzątkami itd. Farma jest 32x32 kratek.  Bede dawal rozne premie itp.. Nie jest to zadna firma ani nic.. po prostu szukam pracownikow a wiec prosze nie pisac ze nie mam nawet dzialki firmowej. Przypominam że chętni zglaszać sie na pw forum lub na serwerze albo pod wątkiem.  Smile  Jeżeli chodzi o wymagania najlepiej aby osoba spelniala ponizsze wymogi jednak będą wyjątki

- Aktywnosc na serwerze 2-3h dzienne wystarczą
-minimum pół miesiąca gry na serwerze
-wiek 11-12 lat też są wyjątki
-opisz siebie na pw albo gdziekolwiek min. (3 zdania)

Serdeczne pozdrowienia od gracza @nobasek
[Obrazek: FDZzVzj.png]
  Odpowiedz
A są jakieś wymagania? Bo jestem chętna Big Grin
Jeśli się uderzę i mnie to boli, to znaczy że jestem słaba czy silna? (Bezsensowne gadanie według MayaMMMx Big Grin)

[Obrazek: hqdefault.jpg]

Odpowiedz
(15-01-2020, 15:03)MayaMMMx napisał(a): A są jakieś wymagania? Bo jestem chętna Big Grin

Zapomnialem to dopisać za bardzo nie ma wystarczy ze wmiare czesto grasz na serwerze
  Odpowiedz
(15-01-2020, 15:04)nobasek napisał(a):
(15-01-2020, 15:03)MayaMMMx napisał(a): A są jakieś wymagania? Bo jestem chętna Big Grin

Zapomnialem to dopisać za bardzo nie ma wystarczy ze wmiare czesto grasz na serwerze

To ja się zastanowie
Jeśli się uderzę i mnie to boli, to znaczy że jestem słaba czy silna? (Bezsensowne gadanie według MayaMMMx Big Grin)

[Obrazek: hqdefault.jpg]

Odpowiedz
(15-01-2020, 15:11)MayaMMMx napisał(a):
(15-01-2020, 15:04)nobasek napisał(a):

To ja się zastanowie

Jak coś są wyjątki bo nie wyrzuce za mala aktywnosc ale bedzie malutka wyplata
  Odpowiedz
Nie lepiej zrobić automatyczną farmę?
  Odpowiedz
(15-01-2020, 16:06)Domis_YT napisał(a): Nie lepiej zrobić automatyczną farmę?

Po pierwsze to powiechrza jest zbyt duza a po drugie Nie da rady takiej zrobic
  Odpowiedz
Chciałbym
[Obrazek: 5C2A2798D79E584E292802AC582EF056D8A59372]
  Odpowiedz
(15-01-2020, 19:12)Oleder napisał(a): Chciałbym
Ok najlepiej na pw albo na serwerze
  Odpowiedz
JestemZainteresowny czy oferta nadal akualna? Big Grin
  Odpowiedz