Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukujemy aktorów do serialu!
Witajcie!

Postanowiłem nagrać serial, w oparciu o scenariusze Stachy'ego!

Podsyłam jego scenariusze:

[b]Policjanci z patrolu 003 dostają zgłoszenie bójki przed jakimś domem (na /warp anglik), po przyjechaniu na miejsce, policjanci zauważają, że te osoby są pod wpływem używek. Policja zabrała ich szybko do szpitala, gdyż jeden z nich był w stanie krytycznym *tutaj będzie RolePlay z operacji tej osoby (miał guza z tyłu głowy)*, z kolej drugi jedzie z policją na komisariat gdzie nocuje jedną noc w celi (podczas tej nocy jest robiona operacja drugiego), aby wytrzeźwiał. Następnego dnia osoba1 (ta co była w więzieniu) jest na przesłuchaniu. Z trudem policji udaje się wyciągnąć od Niego informacje "plantacja pod domem". Policja od razu jedzie na miejsce zdarzenia, po przyjeździe podchodzi do mieszkańców dzielnicy i pyta się czy zauważyli coś dziwnego wczorajszej nocy? Odpowiadają, "że była lekko mówiąc "gruba impreza" w tym domu" (pokazują na dom, w którym będzie odgrywała się dalsza akcja).
[/b]

I to byłby 1 odcinek, jeżeli zmieścimy się czasowo to możliwe, że tą część i następną połączymy w jedną, ale nic nie wiadomo.

Policjanci wchodzą do domu wskazanego przez mieszkańców dzielnicy i przeszukują dom, pod łóżkiem, pod zlewem i w innych skrytych miejscach znajdują nielegalne przedmioty. Następnie zchodzą do piwnicy, z pozoru wygląda jak normalna piwnica, lecz gdy policjanci już mają wychodzić młodszy z nich zauważa dźwignie pod jedną z skrzyń w piwnicy, włączają dźwignię i oto otwiera się ukryte przejście do plantacji marichuany. A tam reszta palaczy jara sobie w najlepsze, policja ich aresztuje i wzywa kilka patroli, aby ich wszystkich zawieść do więzienia

Jeszcze taki wątek poboczny: przez tą całą serię jest policjant i kadet policji, policjant traktuje kadeta z góry i jest dla niego troche nie miły, lecz kadetowi udaje się pokazać swoje umiejętności i poprawić ich stosunek do siebie (kadet znajdzie tą dźwignie pod skrzynią i policjantowi się to spodoba, pochwali go i będzie go szanował :p).

Jest to scenariusz na pierwsze 1-2 filmy z serii.
[b]  W następnym odcinku osoba2 (ta z guzem) napadnie na tych 2 policjantów, gdy będą wracali po służbie i będzie groziła im pistoletem, reszte się wymyśli [Obrazek: wink.png].[/b]

AKTORZY:

[b]-3 policjantów (najlepiej jeden starszy, drugi młodszy, a trzeci poprostu taki co się przywita, gdy osoba1 jest odprowadzana do celi na noc)
[/b]
-narkomaniA (2 osoby, które się pobiły)

-narkomaniB (2-3 osoby, które będą jarały w pokoju z plantacją)

-4 mieszkańców

- 2-4 lekarzy do odegrania RolePlay w szpitalu

- adwokat (podczas przesłuchania)

Osoby techniczne:

- lekarz/moderator/lub ktoś z permisjami do zmieniania skinów aktorów zależnie od danej akcji

- vReżyser (osoba, która ma pomysły na jakieś poprawki scenariusza, ma bujną wyobraźnie)

-lektor (osoba, która płynnie czyta)

Chętnych proszę o zgłaszanie się na PW!

(Większość napisał stachy - za zgodą przekopiowałem!)

Aktorzy:

Ryben123 - Adwokat
darek9324A - Narkoman A
medi - Lekarz
placek12 - Lekarz
Sir_Trevsky - Policja
MichallPL - Policja
Straw_PL - Policja
ItsLimo - Narkoman B
[Obrazek: pobrane_1.png]
  Odpowiedz
Zgłaszam sie jako lekarz
  Odpowiedz
Ich Policija, no i kamerzysta, montarzysta rezyser itd xd
The world is still the same, it's just less in it.
  Odpowiedz
Ja mogę być narkomanem A lub B
ᴊᴀᴋ ᴊᴜż ᴛᴜ ᴊᴇsᴛᴇś ᴛᴏ ᴢᴏsᴛᴀᴡ ʀᴇᴘᴋᴀ +
Niedostępny
  Odpowiedz
Zgłaszam się jako policja
no elo

Odpowiedz
Zgłaszam się jako policja

Moderator ⭐⭐⭐
  Odpowiedz
Mogę być jako policja