Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na strażnika
1.Nick: kuba22325z
2.Imię: Jakub 
3.Wiek: 12
4.Od Kiedy jesteś urzędnikiem?: jestem  już gdzieś z 2 tygodnie
5.Od kiedy grasz na serwerze?: od roku
6.Coś o sobie (min 5 zdań): Mam na imię Jakub mam 12 lat. Pochodzę z województwa podkarpackiego obok Łańcuta. Interesuje się rolnictwem budownictwem i informatyką. Lubie grać w gry komputerowe oraz piłke nożną. W wieku 8 lat zostałem wójkiem i aktualnie mam 2 siostrzenice. 
7.Sytuacja: Gracz obraża egzaminatora ty musisz odpowiedzieć na msg albo zrobić akcje opisz to na /msg lub /akcja?: 

Witam dlaczego pan obrażał egzaminatora?
Dlaczego? Bo ten egzaminator za długo wyrabiał rejestrecje oraz zadługo robił przegląd
Egzaminator to nie maszyna.
Ale  to tylko egzaminator
Jestem zmuszony nadać czarną liste na 2 miesiące Dowidzenia.

8.Dlaczego akurat ty?: Uważam że mugł bym być  strażnikiem dlatego że jestem miły pomocny oraz często jestem na serwerze oraz moge dużo czasu poświęcać na prace strażnika.

[b]9.Ile czasu możesz poświęcić na pracę:? Jestem w stanie poświęcić od pn do pt  1-4h a w sobote 1-5h[/b]
Pan Urzędnik 
  Odpowiedz
kuba22325z Podanie bardzo fajne i przyjemnie się czyta , ale za wiele oczywistych błędów typu ,,mugł bym". Brak interpunkcji . Oprócz tego wszystko ok
'Ocena: Neutral z przewagą na tak
Cytat:Pije Wodę , ale nie mam jej w ekwipunku
-ItsLimo 2k20
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości