Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odzyskanie konta
Exclamation 
Witam, iz gralem dosyc dawno na serwerze nie pamietam hasla do konta, mam minecraft premium jezeli to by cos dalo. Jezeli mam dac jakies mocne dowody to chyba nie ma jakich dawac iz malo gralem i tylko sobie chodzilem (hah) Moj nick: pawlo1020
Z gory dziekuje za pomoc
  Odpowiedz
Powinni dodać opcje że z premium logujesz sie ma outomacie
  Odpowiedz
(02-02-2020, 01:32)placek12 napisał(a): Powinni dodać opcje że z premium logujesz sie ma outomacie

zgadzam sie
  Odpowiedz
(02-02-2020, 01:32)placek12 napisał(a): Powinni dodać opcje że z premium logujesz sie ma outomacie
Nie jestem za.

Powód:
- Użytkownicy z launcher'ów za darmo mogą się zarejestrować na twoje konto. Jedynym rozwiązaniem dla tej propozycji byłoby całkowity zakaz użytkowników non-premium (można to zrobić w configu serwera)
[Obrazek: 0upzD4a.png]
  Odpowiedz
(02-02-2020, 11:42)axiorek napisał(a):
Nie jestem za.

Powód:
- Użytkownicy z launcher'ów za darmo mogą się zarejestrować na twoje konto. Jedynym rozwiązaniem dla tej propozycji byłoby całkowity zakaz użytkowników non-premium (można to zrobić w configu serwera)

zakaz non-premium? xD?
wtedy by z max 10 osob grało jak nie mniej

Były inspektor Policji - 9 miesięcy w kadrze
Były Lekarz - prawie 3 miesiące  miesiąc w kadrze
Jak go zabiją to on zginie ~ Hago 2k20
Chciałem kupić deagla ale mi obrzyn kupił ~ maniaczeq 2k20
JSARA
JR
  Odpowiedz
(02-02-2020, 13:02)Straw_pl napisał(a):
(02-02-2020, 11:42)axiorek napisał(a):
Nie jestem za.

Powód:

zakaz non-premium? xD?
wtedy by z max 10 osob grało jak nie mniej

HMMMM Świetny pomysł !!!!!!! wtedy żadne ograniczenia slotów nie będą potrzebne
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości