Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PL] Opisy prac.
#1
Exclamation 

Reklamodawca [tą funkcję spełniają pracownicy firmy!]

Praca reklamodawcy polega na wysyłaniu reklamy naszej firmy co jakiś czas na czacie. Wzór przykładowej reklamy:

&8[&cP&fL&8] &3Szukasz Zgranej Ekipy? Pracy dobrze płatnej? Świetnie się składa. &6Ponieważ otwieramy rekrutacje na wszystko! W dziale Polish Community na Forum easylifea &f/forum <-- Forum

Dostawca

Praca dostawcy polega na dostarczaniu potrzebnych materiałów do firmy. Zlecenia dostaje od rang takich jak: Opiekun dostawców, Kierownik, vKierownik, Właściciel. Dostawca ma również zadanie zdać raport z wykonywanej pracy.

Kucharz

Praca kucharza polega na zachęcaniu osób do skorzystania z naszej kawiarenki i sprzedawanie produktów w kawiarence. Kucharz również może zgłosić brak produktów do osób z rangami takie jak: Opiekun dostawców, Kierownik, vKierownik, Właściciel. Pracownik restauracji ma również zadanie zdać raport z wykonywanej pracy.

Pracownik

Praca pracownika polega na przyjmowaniu klientów i zajmowanie się nimi. Pracownik również może zachęcać osoby do skorzystania z naszych usług, np: &5Zachęcam do skorzystania z usług w &8[&cP&fL&8]! &5Są tu między innymi: Sprzedaż map, totolotek i wiele więcej! Pracownik ma też również na zadanie dobrze reprezentować naszą firmę. Nasz klient ma się czuć jak w wysokiej klasy firmie. Pracownik ma również zadanie zdać raport z wykonywanej pracy.

Dekorator

Praca dekoratora polega na przyjmowaniu zleceń od różnych osób. Natomiast zanim zacznie dekorować ich mieszkanie, musi poinformować o tym kogoś z zarządu. Dekorator musi również zdać raport z jego pracy.

Wzory na raporty możemy znaleźć w przypiętych wątkach!

Pozdrawiamy.
Zarząd Polish Community.

[Policja] Urnii1Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości