Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezygnacja
Ta firma nie ma sensu elo. Co z tego że jestem jakimś tam vWłaścicielem jak to stoi w miejscu, wole rozwijać własną firmę więc papatki. Ps. sprawdźcie te podania o firmy w końcu Sad

Nie rezygnuje z lekarza
mam_koronavirusa
  Odpowiedz
Nie strasz!!
NIC TU NIMA
  Odpowiedz
Radzę uzupełnić tytuł, z początku można wywnioskować ,że rezygnacja dotyczy lekarza na serwerze
Vitek575 napisał 02-03-2020, 21:14:
Można by tak było wywnioskować jeżeli w tytule było bo coś o lekarzach i wgl... a tak to nie wiadomo i trzeba przeczytać żeby się dowiedzieć Smile
Racuchy 
Plestiżowy profil 2k18-2k20
  Odpowiedz
(02-03-2020, 21:11)nil8932 napisał(a): Radzę uzupełnić tytuł, z początku można wywnioskować ,że rezygnacja dotyczy lekarza na serwerze

oto mu chodzi iks de
Vitek575 napisał 03-03-2020, 16:19:
Ale masz piękny awatar tofciu :>
[Obrazek: fjSjFBo.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
Wytłumaczę Ci @Vitek575 ,że rezygnacja bez dopisania firmy dotyczy obecnej rangi, na której się sprawujesz i nie musisz mi tłumaczyć , bo ja wiem że chciałeś się pobawić w walnego pana zagadkę tylko ,żebyś się nie zdziwił ,że ktoś Ci wywali degrada bez zerkania nawet co napisałeś
Vitek575 napisał 02-03-2020, 21:21:
Wątpie żeby ktokolwiek dawał degrada bez czytania wątku
Racuchy 
Plestiżowy profil 2k18-2k20
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości