Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie [NICK]
1. Nick:Adikot127
2. Data otrzymania bana:24. 03. 2020
3. Za co otrzymałeś/aś bana?:złe słownictwo
4. Od kogo otrzymałeś/aś bana?:NoftyPL
5. Dlaczego uważasz że niesłusznie zostałeś/aś zbanowany/a?:[Obrazek: tongue.png]oniewaz jak obrażaja inni gracze to dostają na max pare dni a ja dostałem na zawsze.BARDZO SMUTNE ;(.Bardzo prosze o odbanowanie.Juz nigdy nie bede sie tak odzywac.Gram juz na tym serwerze okolo 2miesiace na tym koncie a na starym grałem okolo rok.Nigdy nie dostałem bana to mój pierwszy ban.Bardzo mi sie ten serwer podoba wiec prosze o drugą szanse.Z gory dziekuje i pozdrawiam.
Krzys16 napisał 27-03-2020, 19:41:
Nakładam ostrzeżenie 30% za spam odwołaniami od bana
Krzys16 napisał 27-03-2020, 10:02:
Po co piszesz dwa odwołania?
Wiesz że
1. Obraziłeś administracje
2. Przyznałeś się do mk
[Obrazek: dTJdS6v.png]

Podstudzienkowy Selwest
na nie
gracz i tak sie nigdy nie poprawi
i to odwołanie jest żałosne
Woda Głównie Ziemia Chemoglobiona Halucynacja Taka Sytuacja
Niedostępny
To poco obrażałeś? Wiedziałeś że nie można,.
Ban Słuszny, kup UnBana jak chcesz tu grać.

W dodatku zawsze za obraze Adm. sie dostaje perma, za obraze gracza można dostać bana na kilka dni.

[Obrazek: giphy.gif]

moim zdaniem na nie -
obraziłeś Niftiego oraz MiCata (jeśli się nie myle), po tym jak nie zaakceptowali twojego podania na urzędnika mówiąc, że robią to specjalnie by ludzie nie mieli co robić. Moim zdaniem ban słuszny, możesz kupić unbana ale wcześniej zapytaj się administracji.
czesc!
Niedostępny
Na nie
Garsz od roku, a nie wiesz, że ''NoftyPL'' to administracja (i popraw na @NiftyPL )
[Obrazek: sKHaOJT.png]
Przykro nam lecz twoje odwołanie zostało odrzucone

Administracja EasyLife
[Obrazek: BLvvLaM.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości