Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

Ankieta: Jak ci się podoba propozycja
Ankieta jest zamknięta.
TAK
100.00%
2 100.00%
NIE
0%
0 0%
Razem 2 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PROPOZYCJA BUDOWLANA] Osiedle bloków z dużej płyty
2. Nazwa: Osiedle z dużej płyty.
1. Opis: wiem że tego typu bloki są brzydkie i klockowate, ale bloki były by tak zmodernizowane jak ten https://www.google.com/search?q=Moderniz...WA17lyJ0AM https://www.google.com/search?q=Moderniz...DWdCdu0_BM Jak widać bloki są w ładny sposób zmodernizowane.
3. Co wniosła na server taka budowla:  EasyLife był by kawałek polskiego klimatu. Bo w końcu te bloki z PRL'u na jakiś swój sposób są ładne ponieważ są proste, ładnie w rządkach i na swój sposób to nie źle wygląda. A do tego nowi gracze mogli by tam kupować mieszkania i były by one tanie zważając na to że był by to blok z dużej płyty.
[Obrazek: TCUdl9s.png]
  Odpowiedz
Jak byłem budem to myślałem, żeby coś takiego zrobić, ale w końcu nie zbudowałem. Na razie i tak są ważniejsze projekty do zbudowania niż osiedla.
[Obrazek: BS9MI63.png]
  Odpowiedz
Na serwerze były kiedyś takie bloki, ale zostały usunięte, więc raczej takie coś nie przejdzie.
[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz
nic na serwerze nie przejdzie
człowiek, który wie co robi
ale także były urzędnik oraz były reklamodawca kawiarni 
  Odpowiedz
Precz z komuną
  Odpowiedz
Ostatnia propozycja która została zaakceptowana i zrobiona to 2 lata temu
Racuchy 
Plestiżowy profil 2k18-2k20
  Odpowiedz
było coś takiego, był to chyba /warp urzednicza, nwm czy dalej jest, ale chyba nie dało się kupić mieszkania na tym warpie
Były inspektor Policji - 9 miesięcy w kadrze
Aktualny Lekarz - 1 miesiąc w kadrze
Jak go zabiją to on zginie ~ Hago 2k20
Chciałem kupić deagla ale mi obrzyn kupił ~ maniaczeq 2k20
Siema zbieram 50 repow [Obrazek: kJrzkgl.png]
  Odpowiedz
Fajne by to było

Na tak.
[Obrazek: 0hCcSDz.png]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości