Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie Strazak1337
Tutaj masz dowody doty. twojego bana: https://imgur.com/a/DVHChox
[Obrazek: aK6r0j5.png]
  Moderator [OP] Bagieta
(05-04-2020, 21:01)MichallPL napisał(a): Tutaj masz dowody doty. twojego bana: https://imgur.com/a/DVHChox

Chcę te osoby o których pisał @Patryczek118
współczuję ci kolegi że donosi na takie coś ogółem to podałem kiedyś nazwe takiego największego serwera na świecie i nie dostałem bana (na serwerze napisałem) z nieuwagi a na TS w wiadomości prywatnej chyba można koledze podać IP serwera na którym będziecie grać w tę bedwarsy. A reklama to nie podanie IP tylko napisanie reklamy. A TS3 to serwer ts więc xD na nim może gadać każdy z poza serwera

na tak
śmieszny powód jak i dowód że napisał IP do kolegi
[Obrazek: tumblr_mn2dzvh1tC1rytt77o2_500.gifv]
Wysłał koledze , kolega skonfidencił. Ban niesłuszny, bo wysłał koledze na pv ,a zresztą co to ma być . Wyobraźcie sobie piszecie sobie z kimś i mówicie ,,Chodź na ten fajny serwer!" , odpowiadasz okej podam ci IP , po czym wysyłasz do niego IP ,a on ci konfidenci , że serwer reklamowałeś. Osoba , która to skonfidenciła jest po prostu ludzką stonogą i kocha uprzykrzać życie. Ban niesłuszny , dajcie mu unbana lub skróccie bana na 7 dni czy coś , bo bez przesady
[UrzędnikItsLimo 
[Lekarz] ItsLimo

ban według mnie nie słuszny bo skoro chciał isc na inny serwer i sie na nim pobawić bo powiecmy nie ma slotów na el2 to dajcie mu się wyszaleć
Krzys16 napisał 08-04-2020, 15:21:
Paragraf III Dodatkowo:

8. Zakazuje się zbędnego komentowania postów takich jak: Skargi, Odwołania od banów, ważne sprawy administracyjne, podań i tym podobne, postami typu "Na tak,Na nie,neutral" Wyjątkiem może być poważna argumentacja swojej wypowiedzi, która faktycznie wniosłaby cokolwiek do danej sprawy która jest komentowana.

[Obrazek: PMfs720.png]
Gracz zakupił unbana. Zamykam

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl
[Obrazek: IHbbHm2.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości