Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PROPOZYCJA] Powrót Frakcji Redaktorskiej
Nie o to chodziło że redaktor naczelny miał kadrę w poważaniu tylko nie było chętnych na tą rangę. Przecież kadra na początku się trzymała ale odleciała jak odszedłem :v
[Obrazek: 59ce7d59608acbb40a8e155b6d59d434.gif]
  Odpowiedz
czekamy na wypowiedź
@Adex
[Obrazek: QLaOxHa.png]
  Odpowiedz
To nie jest tylko kwestia złego zarządzania. Wiele zależy od sprzętu, umiejętności i pomysłowości graczy którzy chcą iść na ta rangę. Żeby kadra na nowo ruszyła potrzebne jest przynajmniej z 6-7 osób, którzy spełniają te warunki. Jako społeczność możecie się zorganizować. Gracze, którzy są za reaktywacją tej rangi mogą nagrać jakieś fajne filmy z serwera i je wrzucić na forum. Jak pokażecie Adexowi, że jest potencjał to może zmieni zdanie.

A co do waszych stwierdzeń, że kadra upadła tylko przez poprzedniego naczelnego to się nie zgodzę. Gdyby naczelny miał reagować surowo to po miesiącu nie miałby nikogo w kadrze. To nie była frakcja jak każda inna, w której żeby się dostać wystarczyło praktycznie być graczem. Po miesiącu czy dwóch skończyły się pomysły na filmy i kadra padła. Umiejętności, sprzęt, pomysł, czas, zaangażowanie tu wszystko jest ważne.
  Odpowiedz
(21-04-2020, 13:24)Cwaniak142 napisał(a): To nie jest tylko kwestia złego zarządzania. Wiele zależy od sprzętu, umiejętności i pomysłowości graczy którzy chcą iść na ta rangę. Żeby kadra na nowo ruszyła potrzebne jest przynajmniej z 6-7 osób, którzy spełniają te warunki. Jako społeczność możecie się zorganizować. Gracze, którzy są za reaktywacją tej rangi mogą nagrać jakieś fajne filmy z serwera i je wrzucić na forum. Jak pokażecie Adexowi, że jest potencjał to może zmieni zdanie.

A co do waszych stwierdzeń, że kadra upadła tylko przez poprzedniego naczelnego to się nie zgodzę. Gdyby naczelny miał reagować surowo to po miesiącu nie miałby nikogo w kadrze. To nie była frakcja jak każda inna, w której żeby się dostać wystarczyło praktycznie być graczem. Po miesiącu czy dwóch skończyły się pomysły na filmy i kadra padła. Umiejętności, sprzęt, pomysł, czas, zaangażowanie tu wszystko jest ważne.

Oo dobry pomysł zarzuciłeś i faktycznie można zebrać grupę ludzi która z pasją nagrywała by filmiki z serwera,a tak ogólnie mam pytanie czy jest jakiś budynek redaktorów/studio nagrań z którego można by było skorzystać ??
  Odpowiedz
Jest redakcja budowana przez Patryka, niedaleko centrum handlowego.
  Odpowiedz
jak dojdzie mi karta i słuchawki z mikrem
zacznę odnowiony odcineczek z El i nocne Live
  Odpowiedz
mozna gazety wydawac tez hehe
Ktoś: *pinga mnie*
Ja:
[Obrazek: 5v0oYdW.png]

Odpowiedz
też jestem za sam mogę być jakimś youtoberem w redakcji
  Odpowiedz