Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PROPOZYCJA] Nowa edycja
(03-05-2020, 14:37)Toficzkowy napisał(a):
(03-05-2020, 08:21)piekielny napisał(a): Jestem na tak
Gospodarka (głównie przez PG i nie tylko) jest w stanie koszmarnym, ceny lecą w dół i za rok taki kilof 5/3/3 będzie prawie nic nie warty, wiele firm bankrutuje, i raczej już nic nie uratuje gospodarki bo administracja nie usunie admin shopa i nie zabroni żebrania bo to jest jak najbardziej okej (według adexa).
To jest tylko moja opinia więc nie wyzywajcie mnie że obrażam adexa, pg i wszystko inne czego mógł by ten wątek dotyczyć.

Naprawdę? Teraz zwalasz większość na PG a sam tam codziennie byłeś. Jeśli wg. ciebie gospodarka jest w gównianej sytuacji przez PG to coś z tobą nie tak, skoro mówisz ze to wina tej firmy - a sam tam ciągle chodziłeś - to tutaj pytanie, po co codziennie przychodziłeś po itemy?

Bo wtedy za krótko grałem i byłem debilem, nie znałem się na gospodarce i teraz bardzo tego żałuje.
Niedostępny
  Odpowiedz
Na jedno wielkie NIE
-Ludzie poswiecilil tyle czasu a wy nowa edycje chcecie... Co z tego ze inni juz nie maja co robic itp? Faktycznie jak ktos ma 40 mln to nudy ale ogolnie bez sensu jak twierdzicie ze gospodarka serwera upada itp to z czasem i tak to sie zmieni.. po 1.15.2 w 100% bedzie inaczej Moze i racja ze ceny spadaja np kilof 5/3/3 w kilka miesiecy z 50k osiagnal cene 10k jednak to sie z czasem zmieni i tak.. inni kupili kase serwerowa, rangi i teraz maja to stracic..
[Obrazek: uIrzLzU.png]
  Odpowiedz
(03-05-2020, 20:44)nobasek napisał(a): Na jedno wielkie NIE
-Ludzie poswiecilil tyle czasu a wy nowa edycje chcecie... Co z tego ze inni juz nie maja co robic itp? Faktycznie jak ktos ma 40 mln to nudy ale ogolnie bez sensu jak twierdzicie ze gospodarka serwera upada itp to z czasem i tak to sie zmieni.. po 1.15.2 w 100% bedzie inaczej Moze i racja ze ceny spadaja np kilof 5/3/3 w kilka miesiecy z 50k osiagnal cene 10k jednak to sie z czasem zmieni i tak.. inni kupili kase serwerowa, rangi i teraz maja to stracic..

popieram zdanie @nobasek
Nie po to kupywaliśmy rangi legenda, uvip i w tym też działki itp itd żeby teraz to stracić bo wam się nudzi, jeżeli się wam nudzi polecam iść szukać innego serwera droga wolna.
Ja: Skargi się sypią jak szalone
xLeaf: 
Adex chyba wściekły jak szerszeń Azjatycki - @xLeaf 2k20

Odpowiedz
z jednej strony niby spoko pomysł, ponieważ dzięki temu gospodarka serwerowa się zbalansowała, natomiast serwer raczej straciłby trochę graczy, które poświęcili nawet kilka lat na ten serwer, a poza tym w realnym życiu, gdy my się rodzimy to nikt nie zaczyna niczego od nowa. Jestem na moce nie Smile

[Obrazek: SatisfiedDefiniteChamois-size_restricted.gif]

Odpowiedz
na nie z tego powodu, że wątpie aby ludziom na nowo chciało się ogarniać wszystko
[Obrazek: MQXWBbt.jpg]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości