Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[LIVE] Nowa Wersja | 2020-05-18 |

LIVE | 2020-05-18 |

Witam serdecznie. Z okazji startu serwera na nowej edycji 1.15.2 chciałbym poprowadzić live z owej edycji. Niestety z przyczyn prywatnych live nie odbył się wczoraj na starcie oraz nie odbędzie się dzisiaj, lecz jutro miejmy nadzieję, że w godzinach przeze mnie zaplanowanych (9:30 - 12:00) serwer będzie włączony i będę mógł takiego live poprowadzić.

Wiem, że jest to dział dla filmów z serwera i z góry mówię, że nie każdy live będę reklamował w wątku, ale jest to jedna z ważniejszych transmisji z tego serwera, która chciałbym, żeby dotarła do jak największej społeczności.

Live potrwa jutro (tj. 17.05.2020) w godzinach 09:30 - 12:00. Odbędzie się on na moim kanale YouTube (_Neroxs_): https://www.youtube.com/channel/UCE3nVosz2N2C_tJcILaUE5w?view_as=subscriber

Poniżej zamieszczam także link czysto prowadzący do samej transmisji:
https://www.youtube.com/watch?v=N7CM0yLlv0Q

Miejmy nadzieję, że żadne prace techniczne, lub inne czynności, które wymagałyby zamknięcie serwera nie przeszkodzą nam w transmisji na żywo.
Żeby wszyscy mogli dotrzeć, live rozpocznie się o godzinie 09:20, w wydarzeniu, do którego link macie powyżej.

Trzymajcie się!
Do jutra!
(możecie dać znać w komentarzu, czy wpadniecie (byłoby mi na prawdę miło Wink)

P.S. Piszę to na szybko, kiedy mam małą przerwę, więc przepraszam za wszystkie błędy, które się wkradły w tym wątku. Tongue

!!! W związku z lekcjami online większości użytkowników live się odbędzie, ale dla graczy z brakiem możliwości uczestnictwa z powodu lekcji, odbędzie się on również w godzinach popołudniowych: 15:00 - 17:00 !!!
[Obrazek: h6eR710.png]

Odpowiedz
Nie wpadnę. Lekcje xd
[Obrazek: 0upzD4a.png]
  Odpowiedz
No nie wiem czy to dobry pomysł robić live o takiej porze, kiedy dużo graczy ma e-lekcje xd
Masz do mnie sprawę?
Pisz na PW.
  Odpowiedz
!!! W związku z lekcjami online większości użytkowników live się odbędzie, ale dla graczy z brakiem możliwości uczestnictwa z powodu lekcji, odbędzie się on również w godzinach popołudniowych: 15:00 - 17:00 !!!
[Obrazek: h6eR710.png]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości