Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga [Krzys16]
Skarga jest do odrzucenia bo nawet tobie nie chce się udowodnić swojej niewinności wstawiając logi w odwołaniu. Żeby doprowadzić sprawę do końca poproszę logi z tej sytuacji, za którą dostałeś bana i definicję pułapki.
  Odpowiedz
Dostałeś bana słusznie po 2 masz skargę i masz wszystkie ss co zrobiłeś administracja dała ci bana na ich podstawie.

Teraz potrzebujesz atencji bo jesteś zdesperowany bo co ja nigdy nigdy pępek świata to była pułapka i banik musiał być ciesz się że tylko 3 dni a nie 6 bo był taki zamiar Smile

Po drugie lepiej nie komentuj innych tylko patrz na siebie. Moderacja daje słusznie wszystkie kary gdy mają dowody wiec ty jako jeden nic nie zdziałasz no sorka nic nie zrobisz :3.
[Obrazek: hYuF_FbomdP0DPt3zYc_mzONftf_obZvfUQ-JfKC...9ed351dd79]

Daj kebsa lub ŽJËM ÇĪ ŤWÅŘŽ

Kochajmy się nawzajem♥

Odpowiedz
(19-05-2020, 19:41)Cwaniak142 napisał(a): Skarga jest do odrzucenia bo nawet tobie nie chce się udowodnić swojej niewinności wstawiając logi w odwołaniu. Żeby doprowadzić sprawę do końca poproszę logi z tej sytuacji, za którą dostałeś bana i definicję pułapki.

Dokładnie, nawet jeżeli zostałeś nie słusznie zbanowany no to cóż nic już tego nie zmieni. Ale poprosiłem Cię byś wrzucił logi czy screeny z sytuacji a na luzie mógłbyś udowodnić swoją niewinność a na z chęcią dałbym ci unbana.
[Obrazek: IHbbHm2.png]
  Odpowiedz
(19-05-2020, 20:28)Krzys16 napisał(a):
(19-05-2020, 19:41)Cwaniak142 napisał(a): Skarga jest do odrzucenia bo nawet tobie nie chce się udowodnić swojej niewinności wstawiając logi w odwołaniu. Żeby doprowadzić sprawę do końca poproszę logi z tej sytuacji, za którą dostałeś bana i definicję pułapki.

Dokładnie, nawet jeżeli zostałeś nie słusznie zbanowany no to cóż nic już tego nie zmieni. Ale poprosiłem Cię byś wrzucił logi czy screeny z sytuacji a na luzie mógłbyś udowodnić swoją niewinność a na z chęcią dałbym ci unbana.

Wiadomość z prośbą wrzucenia logów odczytałem rano to jaki to miało sens skoro i tak ub bym dostał za kilka godzin (po napisaniu tego sprawdziłem i mam bana jeszcze 19 godzin wiec musialem źle spojrzeć), wstawie logi i będzie spokój

INFO]: [CHAT] [[Obywatel]Clemcia -> Ja] ile?
[19:57:03] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> [Obywatel]Clemcia] duzo
[19:57:15] [Render thread/INFO]: [CHAT] [[Obywatel]Clemcia -> Ja] stack 4 tys
 [19:57:36] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> [Obywatel]Clemcia] XDDD
 [19:57:41] [Render thread/INFO]: [CHAT] [[Obywatel]Clemcia -> Ja] cena do negocjacji
 [19:58:04] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> [Obywatel]Clemcia] ja w itemshotach kupilem 16 za 80 so
 [19:58:24] [Render thread/INFO]: [CHAT] [[Obywatel]Clemcia -> Ja] nie sadze xD
 [19:58:46] [Render thread/INFO]: [CHAT] [[Obywatel]Clemcia -> Ja] tez jestem uvipem bo kupilam ale mi sie skonczyl podczas przerwy
 [19:59:05] [Render thread/INFO]: [CHAT] [[Obywatel]Clemcia -> Ja] wiec bede miala i wiem bo nie jestem glupia
 [19:59:31] [Render thread/INFO]: [CHAT] [[Obywatel]Clemcia -> Ja] stack za 2.5 tyska
[19:59:34] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> [Obywatel]Clemcia] dobra ale mnie nie interesuje stack za 4k bo za tyle to ja moglem kupic 2 stacki BLOKOW XD
 [19:59:49] [Render thread/INFO]: [CHAT] [[Obywatel]Clemcia -> Ja] ta ta
 [19:59:52] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> [Obywatel]Clemcia] idz do pierwszego lepszego sklepu cena za 32 sztuki to max 400 so xD
 [20:00:05] [Render thread/INFO]: [CHAT] [[Obywatel]Clemcia -> Ja] no xD
[20:00:08] [Render thread/INFO]: [CHAT] [[Obywatel]Clemcia -> Ja] Napewno
 [20:00:25] [Render thread/INFO]: [CHAT] [[Obywatel]Clemcia -> Ja] ja mam mozg przynajmniej
[20:00:27] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> [Obywatel]Clemcia] /warp cenreumhandlowe2 lub bez 2 i sb zobacz XD
[20:00:34] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> [Obywatel]Clemcia] no polemizowalbym
 [20:00:56] [Render thread/INFO]: [CHAT] [[Obywatel]Clemcia -> Ja] gdzie niby xD?
 [20:01:10] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> [Obywatel]Clemcia] idz i sb poszukaj XD
 [20:01:37] [Render thread/INFO]: [CHAT] [[Obywatel]Clemcia -> Ja] widac iloraz inteligencji co pisze w kazdym zdaniu XD
 [20:02:14] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> [Obywatel]Clemcia] no tak bo XD to wyznacznik inteligencji, hot 14 ktora proboje byc dorosla chodz tp pokaze ci 3 przykladowe sklepy
 [20:02:48] [Render thread/INFO]: [CHAT] [[Obywatel]Clemcia -> Ja] ale te zdanie jest bez sensu xD
 [20:02:55] [Render thread/INFO]: [CHAT] [[Obywatel]Clemcia -> Ja] XD,XD,XD
 [20:03:04] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> [Obywatel]Clemcia] nie zesraj sie
 [20:03:13] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> [Obywatel]Clemcia] tepasz sie czy nie
[20:03:17] [Render thread/INFO]: [CHAT] [[Obywatel]Clemcia -> Ja] dalej dalej mnie wyzywaj xD
 [20:03:26] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> [Obywatel]Clemcia] gdzie ja cb wyzywalem XD
 [20:03:35] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> [Obywatel]Clemcia] co za typiara
 [20:03:42] [Render thread/INFO]: [CHAT] Twoja prośba o teleportacje została wyslana do [Obywatel]Clemcia.
[20:03:42] [Render thread/INFO]: [CHAT] Aby anulować teleport, wpisz /tpacancel.
[20:03:44] [Render thread/INFO]: [CHAT] [[Obywatel]Clemcia -> Ja] zachowujesz sie wobec mnie skandalicznie xD
[20:03:52] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> [Obywatel]Clemcia] no a ty wobec mnie to co XD
 [20:04:25] [Render thread/INFO]: [CHAT] [[Obywatel]Clemcia -> Ja] widac 10 latek myslacy ze jest fajny a tylko ze siebie robi glupola xD
[20:04:30] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Obywatel]Clemcia prośbę o teleportacje do Ciebie.
[20:04:30] [Render thread/INFO]: [CHAT] Aby zaakceptować teleport, wpisz /tpaccept.
[20:04:30] [Render thread/INFO]: [CHAT] Aby odmówić teleportacji, wpisz /tpdeny.
[20:04:30] [Render thread/INFO]: [CHAT] Prośba o teleportacje przedawni się za 120 sekund.
 [20:04:34] [Render thread/INFO]: [CHAT] Prośba o teleportacje - zaakceptowano.
 [20:04:55] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Obywatel]Clemcia » Mateuu robi pulapki na surb.
 [20:04:57] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Obywatel]Clemcia » Mateuu robi pulapki na surv.
 [20:05:01] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Obywatel]Clemcia » Mateuu robi pulapki na surv.

Z logów widać, że najpierw jak byłem w centrumhandlowe2 to nie chciała zaakceptować mojej prośby c /tpahere tylko ją zignorowała a następnie później już się chciała teleportować sama z siebie na survivalu, więc to ukazuje, że nie namawiałem jej drugi raz na teleportacje i zrobiła to na własną odpowiedzialność, teraz możecie zobaczyć, że jestem niewinny i pułapka nie miała miejsca. Szkoda, że jakoś wcześniej do zbanowania mnie nie były potrzebne logi przez co zostałem niesłusznie ukarany. Jeżeli dostane unbana to byłaby możliwość odzyskania uvipa? Bo jednak straciłem go za niesłusznego bana.
Krzys16 napisał 19-05-2020, 23:12:
Często jest tak że za 1 razem ktoś może nie widzieć prośby o tp albo woli się sam tepnąć. Na logach widać, że cały czas poduszaliscie temat zakupu i obydwa tepniecia miały na celu zrealizowanie transakcji. Dodatkowo piszesz do niej czy się tepie czy nie. Moim zadaniem, skoro wiesz, że chce do cb tepnąć bo umawiacie się na kupno to ban jest jak najbardziej słuszny. Ja ci pisze jak ja to rozumiem. (Ps. Pisze z telefonu więc jak coś to sorka za błędy)
  Odpowiedz
Jak ktoś się do cb tepa na survi to jak go zabijesz to masz bana chyba że chciałeś Z
Nia/Min pvp
[Obrazek: zafTvNo.png]
  Odpowiedz
NA TAK, gracz tpal na wlasna odpowiedzialnosc, chyba ze powiedziales ze dasz itemy
  Odpowiedz
(19-05-2020, 21:39)Sitroxv2 napisał(a): NA TAK, gracz tpal na wlasna odpowiedzialnosc, chyba ze powiedziales ze dasz itemy

Z logów jasno widać, że tepał się na własną odpowiedzialność i nie obiecywałem jakiś nagród za to.
  Odpowiedz
nie mozesz poczekac 3 dni naprawde ?jestem na nie ;/ nic nie zrobiles w obronie tylko skarge XD a teraz sie prujesz

[Obrazek: PiqFnZw.jpg]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości