Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanko do administracji
Czy używanie wulgarnych nicków np @chuj1 podczas pisania na shoutboxie będzie uznawane za przeklinanie? i nie chodzi mi o spam tylko o samo przeklinanie.

Prosił bym aby odpowiedzi udzielała tylko osoba należąca do administracji (nie mylić z graczem @Administracja).
Obraźliwe i wulgarne nicki na forum są banowane.
Masz do mnie sprawę?
Pisz na PW.
(20-05-2020, 14:03)Infernus napisał(a): Obraźliwe i wulgarne nicki na forum są banowane.

a można ich używać czy nie?
Raczej nie, można by to zaliczyć na przykład pod omijanie cenzury.
Masz do mnie sprawę?
Pisz na PW.
(20-05-2020, 14:11)Infernus napisał(a): Raczej nie, można by to zaliczyć na przykład pod omijanie cenzury.

okej thx za odpowiedź

i przydało by się zbanować @chuj1 bo jestem konfidentem i według mnie on ma nie fajny nick :C
Wiesz moim zdaniem, jeżeli używasz tego, żeby komuś podesłać konto, np. do zbanowania czy nw do zobaczenia sygnaturki czy czegokolwiek to nic się nie dzieje. Ale jeżeli masz zamiar ich używać jako przekleństw albo nimi spamić (jak wczoraj to robiły osoby) no to to już jest pod omijanie cenzury jak powiedział @Infernus
[Obrazek: IHbbHm2.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości