Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prośba o pomoc
czy jakiś administartor może zarjierestrowac mojego brata na serwerze gra na innym komputerze a pisze mu 1/1 hoc niegral nigdy na serwerze jego nick to markub271 jak administrator go zajierestruje można podać mi haslo na prywatnym to  mu dam mam nadziejie żę bedzie mugl grać ze mną na tym super serwie
 ------------------------------------------------
           123dawid123 fan easylife,a

Odpowiedz
To musicie z czego co wiem na ts3 iść w celu weryfikacji
[Obrazek: cClsMbB.png]
  Odpowiedz
i jeszcze czy to zależy od tego że mam yten sam interent czy to jakiś bug lub błąd

(21-05-2020, 00:03)Skillek napisał(a): To musicie z czego co wiem na ts3 iść w celu weryfikacji

to wejde jutro na tsa mam nadziejie że mi pomogą

Odpowiedz
Macie te same IP więc ten sam internet napisz podanie o legalne multikonto
[Obywatel]
  Odpowiedz
Musicie zostać zweryfikowani na TS3 lub Discordzie w celu sprawdzenia że rzeczywiście jesteście rodzeństwem. Zgłosicie się na serwerze do jakiegoś Moderatora/Administratora to weźmie was i zweryfikuje
[Obrazek: IHbbHm2.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
(21-05-2020, 08:23)Krzys16 napisał(a): Musicie zostać zweryfikowani na TS3 lub Discordzie w celu sprawdzenia że rzeczywiście jesteście rodzeństwem. Zgłosicie się na serwerze do jakiegoś Moderatora/Administratora to weźmie was i zweryfikuje

wejde na discorda bo muj brat niema tsa a on gra na kompie mamz wic mu racyej niebedyie poywalac scign tsa

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości