Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Ważne] Ataki na serwer EasyLife 2020-05-21
#41
Czy oni naprawdę nie mają co robić? Można wyjść na dwór pouczyć się jest tyle ciekawych zajęć a nie marnować czas na niszczenie serwera...
[Obrazek: l6PUfoi.png]
                                                         Heart On the way to Wonderland
  Odpowiedz
#42
Adex płokułator XD


Administrator EasyLife2


  Odpowiedz
#43
(22-05-2020, 10:32)Agemmnachopq napisał(a): Adex płokułator XD

adex prokurator spiewa i rapuje, a hackerom dupy procesami sądowymi smaruje xDD
  Odpowiedz
#44
(21-05-2020, 15:37)Adex napisał(a):

Ataki na serwer EasyLife
2020-05-21Witam, potraktujcie ten wątek jako publiczną inforamcje dot. masakrycznych lagów na naszym serwerze w ostatnich dniach, otóż serwer EasyLife był i jest notorycznie atakowany, przez gracza "Noxerek" oraz dwóch jego kolegów QLN_ oraz Lil Splatch99. Wykupili oni maszyne VPS na hostingu Titanaxe (z którym z resztą aktualnie współpracujemy w tej sprawie) i wysyłają zamierzone ataki w postaci spamu pakietami do naszego serwera, popełniając przestępstwo.

Art. 268. § 1. Kto, nie będąc do tego uprawnionym, niszczy, uszkadza, usuwa lub zmienia zapis istotnej informacji albo w inny sposób udaremnia lub znacznie utrudnia osobie uprawnionej zapoznanie się z nią, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Jeżeli czyn określony w § 1 dotyczy zapisu na informatycznym nośniku danych, sprawca podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 3. Kto, dopuszczając się czynu określonego w § 1 lub 2, wyrządza znaczną szkodę majątkową, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.


Art. 268a. § 1. Kto, nie będąc do tego uprawnionym, niszczy, uszkadza, usuwa, zmienia lub utrudnia dostęp do danych informatycznych albo w istotnym stopniu zakłóca lub uniemożliwia automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przekazywanie takich danych,podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Kto, dopuszczając się czynu określonego w § 1, wyrządza znaczną szkodę majątkową,podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.


Jak wiecie nie możemy długo czekać, ponieważ uniemożliwia to naszym graczom gre na serwerze EasyLife, także w związku z w/w sprawą podjęliśmy już odpowiednie kroki przy współpracy z Biurem do walki z Cyberprzestępczością, firmą CERT Polska oraz hostingami na których hostowany jest nasz serwer oraz maszyna VPS z której następują ataki.


Wiemy też że niestety Michał P. jest osobą nieletnią, więc za jego i jego kolegów czyny będą odpowiadać prawdopodobnie opiekunowie prawni.
Zebraliśmy już odpowiednie dowody gdzie wyraźnie słychać jak Michał P. przyznaję się do w/w czynu oraz widać też że jego dwóch kolegów mu w tym pomaga.
  Odpowiedz
#45
Możesz sprawdzić jeszcze ip gracza korwinista__ on też może mieć coś z tym wspólnego ponieważ się przyznawał. Dostał perma. Ale jak ma być sprawiedliwie to niech dostanie się wszystkim sprawcom.
Oj tak byczqu +1
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości