Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga [Janushowax04]
(22-05-2020, 10:47)LordMaticior2 napisał(a): uuuuuuuu gang Azrafila cie zje
A co do skargi to zawsze na arenach pvp jak ktoś używał fly to skarga była sbłuszna

Czyli w netherze i na survivalu nie można latać? 
Bo to strefa pvp

Growstreet to jak survival można latać ale nie uciekać jak się dostanie z miecza 

Jak dostanie się z łuku jak się lata to nie trzeba spadać tak btw

Np niektórym się nie chce wchodzic i robić parkura do dilera tylko wylatują wiec tem komentarz bezsensu jest.
[Obrazek: 4qeNJ3V.png]
(22-05-2020, 14:43)Avioo napisał(a):
(22-05-2020, 14:23)Clemcia napisał(a):
(22-05-2020, 13:02)Avioo napisał(a): Moim zdaniem skarga jest jak najbardziej słuszna, ponieważ strefa na /warp strefagrovestreet dlatego, że ma może rozmiary z ~50x50 dlatego niemożliwe jest to, aby Janushowa wleciała tam przez przypadek.
Przecież na nagraniu widać, że była uzbrojona w diamentową i enchantowaną zbroje. Nie wiem czego tutaj można oczekiwać skoro Janushowa wleciała na strefę lecą bardzo nisko. Jak dla mnie nie ma logicznego argumentu, który mógłby bronić Janushowej, ponieważ zawsze, gdyby chciała popatrzeć na walki, które dzieją się w owej strefie mogła stać obok. Jak mówi regulamin serwera EasyLife zakazuje się latania podczas PVP, ponieważ to skutkuje banem.

Jestem jak najbardziej na tak.
Była uzbrojona by jej nie zabili jak obserwowała jak się bili

Polecam czytać ze zrozumieniem

(22-05-2020, 14:23)Clemcia napisał(a):
(22-05-2020, 13:02)Avioo napisał(a): Moim zdaniem skarga jest jak najbardziej słuszna, ponieważ strefa na /warp strefagrovestreet dlatego, że ma może rozmiary z ~50x50 dlatego niemożliwe jest to, aby Janushowa wleciała tam przez przypadek.
Przecież na nagraniu widać, że była uzbrojona w diamentową i enchantowaną zbroje. Nie wiem czego tutaj można oczekiwać skoro Janushowa wleciała na strefę lecą bardzo nisko. Jak dla mnie nie ma logicznego argumentu, który mógłby bronić Janushowej, ponieważ zawsze, gdyby chciała popatrzeć na walki, które dzieją się w owej strefie mogła stać obok. Jak mówi regulamin serwera EasyLife zakazuje się latania podczas PVP, ponieważ to skutkuje banem.

Jestem jak najbardziej na tak.
Była uzbrojona by jej nie zabili jak obserwowała jak się bili

"Jak dla mnie nie ma logicznego argumentu, który mógłby bronić Janushowej, ponieważ zawsze, gdyby chciała popatrzeć na walki, które dzieją się w owej strefie mogła stać obok." XD? Czytaj ze zrozumieniem.

strefa na ktorej nie ma pvp jest daleko poza tym sam gosc napisal pod cala skarga zeby wypowiadaly sie osoby zwiazane z tym a jak widze wypowiadaja sie osoby ktore nie maja z tym nic wspolnego ale komentuja to na tak poniewaz sa w tym calym gangu xdd
[Obrazek: WI9t9CW.png]
bez komentarza. Tłumaczycie się tym że "Fly podczas pvp jest gdy się dostanie z miecza"... A co, jak dostaniesz z łuku to to niby nie jest pvp?
Ride or Die

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości