Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[BŁĄD] Nie można kupić w sklepie
Nick: @matiso9
Data i miejsce występowania błędu: np. Centrum-handlowe
Opisz błąd: Nie mogę kupować w sklepach graczy... np. na Centrum-handlowe. Nie wiem czy to tylko ja, ale mam podejrzenie, że także cała policja
Jakiś SS: https://www.youtube.com/watch?v=JNSZ-3fO...e=youtu.be (Wysyłam film, bo nie wiem jakbym miał dać ss)
[Obrazek: wGscr68.png]
  Odpowiedz
również tak mam D:
[Obrazek: fjSjFBo.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
Może ludzie mają Źle ID przedmiotów
[Obrazek: zafTvNo.png]
  Odpowiedz
Chodzi o zmianę wersji na 1.15.2, bo na tej wersji twórcy zrezygnowali z numerycznym id przedmiotów, więc jeżeli właściciel sklepu nie pozmieniał na sklepowych tabliczkach id numeryczne na id słowne (np. 6 na oak_sapling) to sklepowe tabliczki nie działają.
[Obrazek: 0hCcSDz.png]
  Odpowiedz
(22-05-2020, 18:06)Martiloks napisał(a): Chodzi o zmianę wersji na 1.15.2, bo na tej wersji twórcy zrezygnowali z numerycznym id przedmiotów, więc jeżeli właściciel sklepu nie pozmieniał na sklepowych tabliczkach id numeryczne na id słowne (np. 6 na oak_sapling) to sklepowe tabliczki nie działają.

Dokładnie tak
Sierżant Sztabowy
17.03.20
Niedostępny
  Odpowiedz
Przecież są nowe sklepu zapomnieli zaktualizować tabliczek a nowe
[Obrazek: TCUdl9s.png]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości