Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Faworyzacja na el2
Witam, zastanawia mnie jedna rzecz - dlaczego nikt od wczoraj nie rozpatrzył skargi na janushowax ? Gdyby ktoś napisał skargę na mnie to rozpatrzylibyście ją od razu. Skargę na janushowax widziało kilka moderatorów a nikt się tym nie zajął. Wczoraj na grovestreet była podobna sytuacja, gdzie fukea i azrafil wypili potkę na niewidzialność i bili ludzi którzy się klepią, a pózniej odlatywali. Kiedy wołałem policjanta to miał na mnie wywalone. Ktoś powinien ogarnąć kadrę policyjną i moderatorów.
CEL OSIĄGNIĘTY! 40 REPÓW WBITE! DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!!! 
  Odpowiedz
no wlasnie vigorp kiedys tam dal mi muta za udawany handel, a jak to robilem przy @Kamil_Killer kilka miesięcy później on nie wiedział o co mi chodzi xDD
  Odpowiedz
Ostry wątek,ale niestety tak jest

Zaraz będą komentarze ,,Ale ja byłem na afku'' lub ,,robiłem coś innego'' szanujmy się,ranga moderator lub policjant to nie budowniczy,i jak ktoś nie był na afku to wytłumaczenia typu : ,,robiłem coś innego'' nic nie dadzą,bo takie ważne rangi na serwerze powinny reagować raz dwa,a nie ,,robiłem coś innego''.
A jeżeli ktoś był na afku,to nie uwierze że pół kadry policyjnej i 2 moderatorów jest na afku jednocześnie.
[Obrazek: vr3mZo1.png]
  Odpowiedz
wsensie jak to robilem przy kamilu kilka miesiecy później po sytuacją z vigorpem

(23-05-2020, 19:55)Mekes napisał(a): Ostry wątek,ale niestety tak jest

tak, i te wszystkie nierozpatrzone kilkuletnie skargi np to co kiedyś dobek pokazywał skargę na niego co @Adex jej nawet nie widział
  Odpowiedz
a selwest za takie coś dostał bana...
Ktoś: *pinga mnie*
Ja:
[Obrazek: 5v0oYdW.png]

Odpowiedz
Chciałabym wtrącić że Fuukea nie ma rangi Uvip czy Legenda więc jak miał latać?
  Odpowiedz
tak ogarnij nas i kadrę policyjną!!, to co pisałem na serwerze, "jeżeli masz dowody, że lata na niewidce i bije ludzi, to podeślij, napisał, że nie ma, a brak dowodów=brak bana"
  Odpowiedz
Ale janushowa z łuku dostała a nie z miecza xD
Tak mówi moderacja i policja ze z miecza trzeba UwU
[Obrazek: 4qeNJ3V.png]
  Odpowiedz
(23-05-2020, 19:59)Nitroxs napisał(a): tak ogarnij nas i kadrę policyjną!!, to co pisałem na serwerze, "jeżeli masz dowody, że lata na niewidce i bije ludzi, to podeślij, napisał, że nie ma, a brak dowodów=brak bana

A skąd miał mieć dowody jeżeli działo się to tylko raz a on nie miał przygotowanego programu do nagrywania a ssy by były nieczytelne?
[Obrazek: vr3mZo1.png]
  Odpowiedz
(23-05-2020, 19:59)MagdaPlay napisał(a): Chciałabym wtrącić że Fuukea nie ma rangi Uvip czy Legenda więc jak miał latać?

lekarza ma chyba
Ktoś: *pinga mnie*
Ja:
[Obrazek: 5v0oYdW.png]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości