Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy na groverstreet
Thumbs Down 
Hej! Czy tylko ja zauważyłem że od kąd jest grove st to są same problemy ? Nie mówiąc już o tym całym gangu dzięki któremu można się pośmiać ale nie można dostać się do dealera chyba że ma się home obok niego. Uważam osobiście że nie jest fajnie jak idziesz po narkotyki a tu cię 10 osób bije używając epitetów takich jak
- lamus
- łatwy
- pajac
- noob
I zagrywki typu „ale jest essa” „naucz się grać” „1vs1 dawaj lamusie” itp. I gdy ktoś umiera teleportuje się albo na /spzital albo na /p h

Nie mówię żeby od razu usuwać grove st bo sam pomysł jest świetny ale są tam straszne problemy a od czasu kiedy jest ten cały „gang” to siedzę na drzewie w strefie bez pvp. 

Dziękuje za przeczytanie i proszę o wypowiedzenie się na ten temat i NIE ATAKOWANIE MNIE SŁOWNIE dziękuje.
Ps: Opcją alternatywną dla gangów mogły by być gangi zrobione z npc.
  Odpowiedz
No przyznam racje że troche to słabo rozwiązali

[Obrazek: 0d4f671f75124e75med.png] 
No dej rep+ co ci szkodzi
  Odpowiedz
Szkoda ze wczoraj widzialem jak podleciales tam elytra, bez problemu mogles kupic narkotyki bo nikogo tam nie bylo
CEL OSIĄGNIĘTY! 40 REPÓW WBITE! DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!!! 
  Odpowiedz
(23-05-2020, 20:41)Sitroxv2 napisał(a): Szkoda ze wczoraj widzialem jak podleciales tam elytra, bez problemu mogles kupic narkotyki bo nikogo tam nie bylo

Podleciałem i jak byłem na dachu to odrazu wszyscy pobiegliscie po mnie
[Obrazek: l6PUfoi.png]
                                                         Heart On the way to Wonderland
  Odpowiedz
szkoda ze tak działaja strefy DM w grach ze kazdy sie wyzywa i nikt ci nie da wejsc Wink
[Obrazek: 941E75CB4FB1A15D689D77D7A228AE769832C2AC]
  Odpowiedz
jest pvp wiec mozna bic.. jak myslisz po co jest pvp? ciezko wziasc narkotyk i uciec... (polecam u mnie kupic wstep za 1k i nie bede bil Big Grin) nie wspomne o tym ze sama sie tak zachowujesz. ja osobiscie bym wolal zrobienie wiecej takich dzielnic oraz dodanie gangow. bo 1 dzienica to za malo ;/
[Obrazek: uIrzLzU.png]
  Odpowiedz
Totalnie się zgodzę Smile))
[Obrazek: WI9t9CW.png]
  Odpowiedz
eh tylko nawet na nas nie patrzyles bo odrazu uciekles
CEL OSIĄGNIĘTY! 40 REPÓW WBITE! DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!!! 
  Odpowiedz
No święta racja od kilku dni na chacie każdy się o to kłóci gdy ktoś ucieknie bo np. nie chce się bić jest wyzywany od noobów oni robią z tego serwera jakieś pvp. GroveStreet To fajne miejsce ale ja bym tam pvp wyłączył
[Obrazek: MQXWBbt.jpg]
  Odpowiedz
(23-05-2020, 20:47)xSkillek1337 napisał(a): No święta racja od kilku dni na chacie każdy się o to kłóci gdy ktoś ucieknie bo np. nie chce się bić jest wyzywany od noobów oni robią z tego serwera jakieś pvp. GroveStreet To fajne miejsce ale ja bym tam pvp wyłączył

to by nie miało sensu!

[Obrazek: 0d4f671f75124e75med.png] 
No dej rep+ co ci szkodzi
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości