Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy na groverstreet
Powiem Ci, że ja stworzyłem swój gang i nie propaguje takich zachowań jak wyzywanie kogoś , ja jestem nastawiony do wszystkich neutralnie dopóki 2 osoba nie będzie nastawiona przeciwko mnie, a że nie można się dostać do dilera to już jest kwestia czy potrafi się walczyć czy nie i dlatego to powstało w tym miejscu ,żeby nie było dostępne dla wszystkich. Jeżeli problem polega w tym, że 2 gracze są nie kulturalni to radzę zgłaszać takie sytuacje dla administracji ,żeby podjęła werdykt ,ponieważ jest to faktem na serwerze jest dużo osob toksycznych Smile
Prezes tej lodziarni 
  Odpowiedz
co do tego postu to mozna tam tpnac perla, szybko kupic co sie chce i uciekac, tylko z siebie robisz ofiare fukea, sami wyzywacie jak uciekam bo bijecie mnie 3v1 z azfarilem i januszowax
  Odpowiedz
(23-05-2020, 20:49)Sitroxv2 napisał(a): co do tego postu to mozna tam tpnac perla, szybko kupic co sie chce i uciekac, tylko z siebie robisz ofiare fukea, sami wyzywacie jak uciekam bo bijecie mnie 3v1 z azfarilem i januszowax

Tak jak pisałem, jeżeli jesteś wyzywany przez kogoś, możesz to zgłosić bo jednak tacy gracze powinni być zbanowani ,a że robią 3v1 to jest kwestia ich umiejętności pvp
Prezes tej lodziarni 
  Odpowiedz
i widze ze ktos chyba do szkoly nie chodzil
  Odpowiedz
(23-05-2020, 20:48)nil8932 napisał(a): Powiem Ci, że ja stworzyłem swój gang i nie propaguje takich zachowań jak wyzywanie kogoś , ja jestem nastawiony do wszystkich neutralnie dopóki 2 osoba nie będzie nastawiona przeciwko mnie, a że nie można się dostać do dilera to już jest kwestia czy potrafi się walczyć czy nie i dlatego to powstało w tym miejscu ,żeby nie było dostępne dla wszystkich. Jeżeli problem polega w tym, że 2 gracze są nie kulturalni to radzę zgłaszać takie sytuacje dla administracji ,żeby podjęła werdykt ,ponieważ jest to faktem na serwerze jest dużo osob toksycznych Smile

Zgłaszałem już coś takiego i dostawali bana na 2h i będzie się to powtarzać

(23-05-2020, 20:53)Sitroxv2 napisał(a): i widze ze ktos chyba do szkoly nie chodzil

Jak już napisałem proszę bez atakowanie słownego dziękuje
 [Obrazek: Kz4kBd4.png]
         On the way to Wonderland Heart
  Odpowiedz
Zgadzam się
[Obrazek: Sword.Art.Online%3A.Alicization.full.2528968.gif] 
Daj psitulaska <3:c
  Odpowiedz
Nic na to nie poradzimy, że grupy graczy się dogadały i walczą razem też możesz zebrać znajomych i zrobić sobie ustawkę. Nie siedzą tam 24/7 więc jest możliwość na spokojnie dojść do dilera. Pvp nie zostanie tam wyłączone bo specjalnie pod pvp został zbudowany ten warp. Jak ktoś cię wyzywa to zgłaszaj to policji, wydaje mi się, że oni mają system punktowy przy karach, więc po kilku banach na 2h gracze będą dostawali takie na kilkanaście godzin, lub kilka dni.
  Odpowiedz
Słuchaj, jeżeli chcesz dojsć do dilera to zapłac gangowi np 1k opłaty itp, ja sam jestem w gangu nila i mamy przymierze z innymi wiec raczej nikogo tak o nie puszczamy. Dodaje to dużo rp
[Obrazek: 8BQCppg.png]
  Odpowiedz
(23-05-2020, 21:15)placek12 napisał(a): Słuchaj,  jeżeli chcesz dojsć do dilera to zapłac gangowi np 1k opłaty itp, ja sam jestem w gangu nila i mamy przymierze z innymi wiec raczej nikogo tak o nie puszczamy. Dodaje to dużo rp

również tak robie jednak ludzie wola wbic na niewidce i sie zabawic ;-;
[Obrazek: uIrzLzU.png]
  Odpowiedz
Nie widzialem gangu który obraza Tongue
Wbijamy 10 repów do końca roku! Wierze w was Angel
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości