Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kiosk] - Rekrutacja na opiekuna

Wymagania:

-Posiadanie rangi lekarz
-Zdanie okresu próbnego na randze Lekarz
-Posiadanie TS3 oraz sprawnego mikrofonu
-Dobra ortografia
-Dobra aktywność na serwerze

Wzór na podanie:

1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek: 
4. Coś o sobie (min. 5 zdań):
5. Ranga na lekarzu:
6. Twoja ortografia [0/10]:
7. Dlaczego właśnie ty:
8. Ile czasu możesz poświęcić na kiosk:
9. Ile czasu możesz poświęcić na forum:
9. Czy masz doświadczenie na podobnej randze:
10. Czy posiadasz TS3 oraz sprawny mikrofon: 
11. Czy dasz sobie wejść na głowe:

Na tą range mogą pisać podania tylko lekarze!!
Podania piszemy pod tym wątkiem!
Daj repke mój panie <3

[Obrazek: DKXrX8N.png]
  Odpowiedz
Nick: _Neroxs_
Imię: Bartosz
Coś o sobie (min. 5 zdań): Mam na imię Bartek, dokładnie dwa tygodnie temu (24.05) skończyłem 15 lat. Za nie długo kończę VIII klasę - w końcu uwalniam się od podstawówki. Po ósmej klasie chciałbym iść na kierunek informatyka, lub logistyka. Mam w planach zrobienie matury, a później może jakieś seminarium, czy cuś. Jestem osobą kreatywną, osobą, która lubi pożartować i ma dystans. Jeśli coś mi leży na sercu, nie pasuje, to nie owijam w bawełnę, tylko mówię prosto z mostu, co jest nie tak - innymi słowy, mówię to, co myślę.
Ranga na Lekarzu: Młodszy Lekarz
Twoja ortografia [0/10]: 8-9/10 (jestem bardzo dobry z ortografii)
Dlaczego właśnie Ty?: Myślę, że nadawałbym się na to stanowisko. Parę przykładów "dlaczego ja" zawarłem już w punkcie "Coś o sobie". Po za tym jestem miły, przyjemny, ale również konsekwentny dla innych. Prosto mówiąc: każdego traktuję tak samo i każdy odpowiada za swoje błędy i to, że ma na przykład jedno czy dwa ostrzeżenie, nie zmienia sposobu, w jaki jest przeze mnie traktowany, przez co nadaję się do pełnienia tej funkcji. Mam też doświadczenie, ale to w następnych punktach.
Ile czasu możesz poświęcić na kiosk?: Myślę, że takie 2/3 swojej pracy na serwerze. Wiadomo, epidemie nie są za często, ja jestem graczem aktywnym, więc kiosk byłby moim jednym z najważniejszych zadań; oczywiście najbardziej skupiam się na randze Lekarz i na wykonywaniu obowiązków do tej rangi należących tak bardzo, jak tylko umiem.
Ile czasu możesz poświęcić na forum?: Na forum jestem aktywny tak na prawdę cały czas. Podczas grania, ale też podczas wolnego, można powiedzieć, że na forum jestem najczęściej.
Czy masz doświadczenie na podobnej randze?: Tak, byłem (w prawdzie dość dawno) opiekunem i zastępcą opiekuna w urzędowej kawiarence (bodajże jeszcze za czasów @Krzys16), ale byłem też Redaktorem Naczelnym - myślę, mimo że nie było w niej dużo osób, że można to potraktować jako bardziej pracę dodatkową, niż frakcję, bo tyle, co było w kadrze redaktorów, to tyle nawet nie ma w pracach dodatkowych.
Czy posiadasz TS3 oraz sprawny mikrofon?: Tak.
Czy dasz sobie wejść na głowę?: Nie.
[Obrazek: h6eR710.png]

[Obrazek: A5Q65rO.png]
  Odpowiedz
1. Nick: Straw_pl
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 13
4. Coś o sobie (min. 5 zdań): mam na imię Jakub oraz mam 13 lat. Chodzę do 6 klasy szkoły podstawowej oraz po egzaminie  chciałbym pójść do szkoły informatycznej. Na EasyLife2 gram od czerwca 2017, czyli już 2.5 roku zabawy na tym świetnym serwerze, również wydałem tutaj ok. 350-400 zł. Na serwerze miałem również łącznie 11 rang w tym: 6 razy urzędnik, 3 razy policjant i 3 razy lekarz. Interesuje się informatyką, grami oraz telefonami. Jeżeli zwróci mi ktoś uwagę staram się tego już więcej nie robić  Całe dnie spędzam na graniu w gry albo robienie czegoś na komputerze, czasami wychodzę z przyjaciółmi na dwór. ostatnio dużo gram w: cs:go, Gta 5 oraz minecraft, również czasami inne symulatory.
5. Ranga na lekarzu: Młodszy lekarz
6. Twoja ortografia [0/10]: 8/10
7. Dlaczego właśnie ty: Mam doświadczenie z podobnymi rangami, jestem osobą raczej nie problemową, umiem posłuchać się innych osob oraz się dogadać, Myśle że da się wprowadzic kilka nowosci do kiosku :). jak wczesniej mówiłem mam doswiadczenie z takimi rangami, dlatego nie bedzie dla mnie problemem ogarniecie całej pod-frakcji oraz kadry
8. Ile czasu możesz poświęcić na kiosk: tyle ile będzie wymagane, wolny czas będę wykorzystywał na rozwijanie kiosku, na forum siedzę częsciej wiec nie bedzie problemu z pisaniem wątków
9. Ile czasu możesz poświęcić na forum: forum przeglądam barddzo często, około co 30 minut, dlatego mysle ze łącznie z 1 godzine spędzam na forum
10. Czy masz doświadczenie na podobnej randze: tak, posiadałem takie rangi jak: Inspektor policji, Opiekun sekretarzy w policji x2, Zastępca opiekuna mandatowców w policji oraz pare własnych firm
11. Czy posiadasz TS3 oraz sprawny mikrofon: Tak posiadam
12. Czy dasz sobie wejść na głowe: Myśle że nie

Były inspektor Policji - 9 miesięcy w kadrze
Były Lekarz - prawie 3 miesiące  miesiąc w kadrze
Jak go zabiją to on zginie ~ Hago 2k20
Chciałem kupić deagla ale mi obrzyn kupił ~ maniaczeq 2k20
JSARA
JR
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości