Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowniczy - Podanie [NICK]
1) Nick: Evie_wolfie

2) Wiek: 13

3) Od kiedy grasz na naszym serwerze: Od 14-16 dni

4) Czy spełniasz wymagania na rangę budowniczy? (Tak/Nie): Tak

5) Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz Teamspeak3? (Tak/Nie): Tak

6) Coś o sobie (opisz się min. 5 zdań): Mam na imię Adam Pasek i mam 13 lat. Choć niektórzy wołają na mnie Pasio przez nazwisko. Mieszkam w Mieście Złotoryja która znajduje się na Dolnym Śląsku. Niestety nie mam przyjaciół przez to że mam kanał na YT oraz jestem trochę nie śmiały. Dodam jeszcze że moimi ulubionymi przedmiotami w szkole to informatyka, biologia i technika. Już dwa raz pisałem podanie i raz skłamałem że mam 20 lat choć naprawdę mam 13 lat więc przepraszam administracje Easy Life.

7) Jakie masz doświadczenie związane z tą rangą?: Budowałem domki dla graczy serwerów 

8) Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Bo mam dobre stopnie z Techniki a technika jest ważna w budowaniu

9)  Ile czasu dziennie możesz grać na serwerze? : 

4h - Wakacje
2h - Ferie
1h - Rok szkolny

10) Czy dostałeś kiedyś bana? (Jak tak to za co?): Ani razu nie dostałem bana  Big Grin

11) Link/Zdjęcia swoich autorskich budowli: Dałem w Załączniku

Ta budowla jest inspirowana molem w Kołobrzegu i Sopocie
https://imgur.com/uDmAOGa

DO PODANIA PROSIMY DOŁĄCZYĆ ZDJĘCIE TWOICH W 100% AUTORSKICH BUDOWLI
(Do przesyłania zdjęć prosimy używać hostingu imgur)

https://imgur.com/uDmAOGa
Nie wkleiło się
xDDD mało budowli, brzydkie budowle, w ogóle nie spełniasz wymagań na nie, i tak Infernus odrzuci
[Obrazek: TCUdl9s.png][Obrazek: u3eCkXr.png]
(05-08-2020, 21:58)SelwestTM napisał(a): xDDD mało budowli, brzydkie budowle, w ogóle nie spełniasz wymagań na nie, i tak Infernus odrzuci

Dobrze rozumiem  Cry
Ale które to te twoje budowle
Dzięki za grę
(05-08-2020, 21:58)SelwestTM napisał(a): xDDD mało budowli, brzydkie budowle, w ogóle nie spełniasz wymagań na nie, i tak Infernus odrzuci

Dlaczego masz takie negatywne nastawienie?
Widać, że chłop się stara i nie musisz takich słów używać ..
//
Ale no niestety Selwest ma trochę racji, zbyt mało budowli podesłałeś oraz nie są one jakoś bardzo satysfakcjonujące. Pobuduj wieżowce, nowoczesne domki jakąś placówke (warsztat, urząd, straż pożarną etc.), umebluj mieszkanie, lub zbuduj jakiś samolot/auto/łódź.
The world is still the same, it's just less in it.
(05-08-2020, 22:04)STACHY225 napisał(a):

Dlaczego masz takie negatywne nastawienie?
Widać, że chłop się stara i nie musisz takich słów używać ..
//
Ale no niestety Selwest ma trochę racji, zbyt mało budowli podesłałeś oraz nie są one jakoś bardzo satysfakcjonujące. Pobuduj wieżowce, nowoczesne domki jakąś placówke (warsztat, urząd, straż pożarną etc.), umebluj mieszkanie, lub zbuduj jakiś samolot/auto/łódź.
+1
Dobra już wiem że nie będe budowniczym w Easy Life Sad
Teraz już nie wierzę w cuda Sad
Na nogi nie powala. Popracuj trochę nad szczegółami
[Obrazek: EYZMTtU.png]
(05-08-2020, 22:21)AdorixYT napisał(a): Dobra już wiem że nie będe budowniczym w Easy Life Sad
Teraz już nie wierzę w cuda Sad
aby byc budowniczym na el2 no jednak trzeba umiec dobrze budowac.. poducz sie bardziej i wroc za kilka tygodni/miesiecy
[Obrazek: MQXWBbt.jpg]
[Obrazek: sKHaOJT.png]

Przykro nam, lecz twoje podanie zostało odrzucone.
Podania można pisać raz na dwa tygodnie!

[Obrazek: trxgZshq.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości