Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Casanova] Rekrutacja otwarta

REKRUTACJA OTWARTA

Zapraszamy do składania podań na następujące stanowisko. 
- Inżynier Stażysta -
- Dostawca -
- Asystent Działu firmowego -
- HR (Menadżer) - [nieaktualne]

Przyjęte osoby dostaną umowę o prace, ubezpieczenie zdrowotne i płatny urlop.

Zapraszamy do zapoznania się z poprzednimi wątkami:

PODANIA PROSIMY SKŁADAĆ W ODPOWIEDZI POD WĄTKIEM.
Podanie na HR

1.Nick: Adamo9
2.Wiek: 15 lat
3.Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz TeamSpeak3? (tak/nie) : TS3 mam ale niestety mikrofon mi się zepsół. Ale VaRoYQ wie że miałem mikrofon i mnie wiele razy słyszał.
4.Coś o sobie: Jestem Adam. Mam 15 lat. Jestem dosyć wysoki jak na swój wiek. Uwielbiam Górali. Jestem ogólnie zwolennikiem gór. Na easylife gram od ponad 2 lat. Byłem już na wszystkich podstawowych rangach (prócz Budowniczy). Na lekarzu byłem Szkoleniowcem, Opiekunem farmaceutów, Opiekunem Kiosku. Czyli jak na lekarza w tamtych czasach to wszystko co mogłem mieć. Jak byłem na urzędniku to byłem Opiekunem Kawiarenki oraz Egzaminatorow. Czyli wszystko co się dalo. Jak byłem na polcjancie to byłem tylko sekretarzem. (Ten punkt jest najtrudniejszy. Nie wiem co w nim napisać.)
5.Ile czasu możesz poświęcić na to?: 1/2 czasu spędzonego dziennie na serwerze. Czyli gdzieś 1-2 godziny 
6.Czy potrafisz zarządzać kadrą?: Tak
7.Czy jesteś obiektywny/a, komunikatywny/a, sprawiedliwy/a?: Tak
8.Znasz wymagania jakie musisz spełnić?: Zawsze je czytam przed napisaniem wątku więc, tak znam 
Zwykły człowiek bez pracy...
Niedostępny
1.Nick Maciek123xx
 2.Wiek 13
3.Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz Teamspeak3? (tak/nie)  tak
4.Coś o sobie (opisz się min. 2 zdania) Jestem Jakub mam 13lat. Moje hobby to jazda na rowerze. Uwielbiam robić wypieki torty ciasta Big Grin
5.Ile czasu możesz poświęcić na to?; 2-3h
6.Czy jesteś w stanie dostarczać potrzebne firmie surowce oraz bloki budowlane? tak
[Obrazek: 8R4uCsl]
Podanie na Inzyniera
1. Karla_Kosek
2. 13
3. Mam mikrofon i ts3 (dsc też)
4. Mam na imię Karolina. Chodzę do 7 klasy. Moim marzeniem jest zostać architektem ,bo znam się na tym świetnie. gram w mc, roblox, fortnite, rocket league. Zaczynam też przygodę z YT. Moje umiejętności ortograficzne to 9,5/10.
5. Od 1 do 3 godz. dziennie.
6. 9/10

Czy zdjęcia mg wysłać na priv na dsc lub ts3? Bo rozmiar pliku jest za duży :/
Dasz repka??? No czm nie dasz... ???

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości